Gotuj z Jolką! 😁

Czy wiecie jak najlepiej gotować z Jolką? Dobrze mówicie! Z Asystentem domowym! :joy:

A wszystko to możliwe dzięki @Sebastian który przerobił Lidlomixa na AISmixa :grin:

3 polubienia

Ja pierdziu. Żona mnie właśnie dziś namawiała na Lidlomixa - lecę potwierdzać, że jednak mnie namówiła :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Kurde, a moja narzekała, że już jej powiedziałem, że wystawię na OLX :stuck_out_tongue: teraz chyba zostawię sobie :crazy_face:

1 polubienie

Wystawiaj, wystawiaj i daj od razu linka :money_mouth_face:

2 polubienia

Witam posiadam silvercrest jak to przerobić?

Dtu jest repozytorium kodu to tego:

i opis:

PS
:warning: To jest hack. Pamiętaj - wszystko co robisz robisz na własną odpowiedzialność.
Oczywiście wiąże się to z utratą gwarancji, dodatkowo jeżeli coś się nie uda to można już nie być w stanie zrobić “niedzielnych bułeczek” :wink: To nie jest proste, trzeba wiedzieć co to root, adb, itd…

PS2
Była też alternatywna apka z możliwością dodawania/edycji przepisów

Jak widać robił to nasz rodak, niestety kod został usunięty i projekt jest już zamknięty z powodów prawnych. Więcej informacji tu:

Witam. Czy ktoś juz testowal to na innym lidlomiksie? Fajna sprawa i otwiera nowe mozliwosci jecz ja juz 4 dni siedze nad tym i to chyba nie na wszytkich urządzeniach jest mozliwe lub plik recovery zostal juz zmieniony i nie dziala.
To miejsce to moje nowe odkrycie i naprawde szacunek za prace nad tymi wszystkimi projektami.

Edit: ok juz ogarnięte.

1 polubienie

okazuje się, że Lidlomix może być już przeszłością, podobno przegrali w sądzie z Termomix

Sąd Handlowy w Barcelonie orzekł, że urządzenie sprzedawane przez Lidla odtwarza każdą z cech patentu Vorwerk i zakazał jego dalszej sprzedaży.

Teraz tylko czekać na alternatywne oprogramowanie dla niego i tworzyć swoje przepisy. Przeszłosc tylko jesli chodzi o sprzedaż czyli nowe egzemplaze. Mysle ze w zwiazku z androidem bedą wrecz poszukiwanym kąskiem tymbardziej ze mozna na nim zaladować asystenta domowego. Ale to moje skromne zdanie.

to już też było, oczywiście robione przez Polaków :wink:
ale ze względów prawnych już nie działa