AIS Tasmota 9.2.0 Julie na OTA

Czy możecie na stronie https://powiedz.co/ota/ poprawić nazwę i datę aktualnej wersji AIS Tasmota na 9.2.0 ? Ostatnio wgrywałem stąd pliki i pomimo tego, że w nazwie jest “Najnowsze wydanie 9.1.0 Imogen” to wgrała mi się wersja 9.2.0 Julie :slight_smile: .

2 polubienia

jasne - dzięki za info - ogarniemy… bo nadchodzi właśnie wersja 9.3.0 która ma sporo usprawnień w temacie kamery :slight_smile:

Aktualizacja z wersji 9.1.0 na 9.3.1 nieudana. czy koś spotkał się z podobnym problemem?

1

Po drodze trzeba przejść przez 9.2.0.

jest gdzieś do pobrania jeszcze 9.2?

Ja pobierałem oryginalne bo od AiS nie mogłem znaleźć.

1 polubienie

Myślę, że nie ma potrzeby przechodzenia przez kolejne wersje. @Rysiu666 ściągnij pliki i zapisz na dysk. Piszę w liczbie mnogiej, bo mam na myśli dodatkowo plik minimal. Aktualizację wykonaj wgrywając na początek plik minimal i następnie zostaniesz poproszony o właściwy plik docelowy.
Osobiście uważam z Tasmota, że jeśli działa to nie aktualizuję.

1 polubienie

W weekend aktualizowałem z 9.1.0AiS ok 10 urządzeń (SP111, Sonof TH16, Shell 2.5) i wgranie bezpośrednio 9.3.1 minimal kończyło się błędem jak u kolegi @Rysiu666 Natomiast ścieżką 9.2.0 minimal → 9.2.0PL->9.3.1AiS minimal->9.3.1AiS wszystkie zaktualizowałem bez błędów za pierwszym razem. Co do polityki aktualizacji się nie wypowiadam każdy ma swoją. Mogę jedynie potwierdzić że z 9.3.1 nie mam na swoich urządzeniach żadnych problemów.

3 polubienia