Jak wrócić do poprzedniej wersji (OLA)

Witam wszystkich.
Posiadałem Olę w wersji stabilnej ale pół roku minęło…
Postanowiłem zaryzykować z kanałem ALFA i już się nie uruchomiła. Wykonałem pełny reset aplikacji i wstała z Nikodemem. Założyłem nowego użytkownika zaktualizowałem do OLI i OK, ale nie miałem nic. Jak podczas kolejnego uruchamiania zaciągnąłem konfigurację z Portalu Integratora to wiele rzeczy w Nikodemie nie działało więc zaktualizowałem do OLI. Teraz dalej sporo nie działa i jeszcze nie wiem jaką mam wersję - sprawdzanie trwa cały czas.
Proszę pomóżcie bo nie dam rady wszystkiego od nowa. Kopię konfiguracji mam.

Ja będę próbował zainstalować beta.
Osobiście chce tylko aby ruszyły kamery.
Nic więcej mi nie potrzeba więc pewnie to będzie ostatnia moja aktualizacja :smiley::smiley:

Jak masz kopię to zrób pełny reset i zainstaluj wersję Alfa Paweł. Używam dłuższy czas i nie zauważyłem żadnych większych problemów. Tylko aktualizację musisz zrobić zanim przywrócisz konfigurację z portalu integratora.

Czyli reset, nowy użytkownik, aktualizacja i jak wtedy wgrać kopie konfiguracji z portalu?

Tak, wgrać z portalu. Po resecie możesz jeszcze dodatkowo wyczyścić dane aplikacji AIS, AIS Launcher i AIS Serwer.

Nie startuje bramka po aktualizacji. Udało mi się zaktualizować do “gołej” OLI i już niech tak zostanie. Poradźcie jak wgrać konfigurację, zniknęła opcja w konfiguracji odnośnie przywrócenia.

Witam ponownie.
Mimo ustawienia w Portalu Integratora kanału Alfa, przy sprawdzeniu aktualizacji taki motyw:

.
Poprzednie przywrócenie systemu było z wersji OLA. Co zrobiłem nie tak?
Czy można zaktualizować tylko HA do najnowszej wersji?