🍎 Pierwsze wersje aplikacji AIS wydane w Apple Store

Pierwsze wersje aplikacji AIS wydane w Apple Store

:apple:

jak niektórzy z was już zauważyli, Apple wydał nasze kompilacji aplikacji na: Mac iPhone iPad Apple Watch. Zaczęliśmy ten projekt na życzenie naszego klienta, ale jesteśmy pewni, że przyda się nam wszystkim :slight_smile:

Bazujemy na kodach, które zostały stworzone przez społeczność programistów skupioną wokół projektu Home Assistant. Jesteśmy zgodni z licencją Apache2.0 i stosujemy nasze logo - bo Home Assistant to zastrzeżony znak towarowy firmy Nabu Casa.

Oczywiście nasze kody też wydajemy na tej licencji i każdy je może brać i poprawiać, sprzedawać, rozdawać i robić z nimi co tylko chce i potrafi :wink:

Wielkie podziękowania dla Bartka za ciężką pracę :heart:

Bartek przez klika miesięcy uzyskiwał zgody w Apple, zmieniał wszstkie zastrzeżone znaki żeby być prawnie OK, zmieniał konfigurator z uprawnieniami wg nowych wytycznych w Apple, przełączył tunel na nasz (Cloudflare) i powiedomienia push na serwer w EU.
Fantastyczna robota :tada: Bartek jesteś wielki! :clap: cieszymy się bardzo, że jesteś z nami!


PS

wiemy, że powiadomienia push jeszcze nie działają - sprawdzamy to

2 polubienia

Oraz na galaxy watch 4 wearos nie działają komendy głosowe.

Może da się zrobić tak by aplikacja w Apple Store była na niższą wersję iOS’a bo teraz jest na 12.0+ i np na iPad 2 nie pójdzie bo tam jest wersja 9.x i nie można zaktualizować do wyższej - wtedy można by wykorzystać starszy sprzęt :slight_smile:

1 polubienie

Powiadomienia już działają w Apple :+1:

3 polubienia

Super, dzisiaj przetestowałem i oczywiście działa :+1:
Teraz jeszcze ais_ai_service.mob_notify + device_id:xxxxxxxxxxxxxxx na IOS i Android AIS Mob żeby wysyłał zdjęcia + mówienie i będzie elegancko :slight_smile:

1 polubienie

Mam tą apkę na iPhone i coś kliknąłem, i mam teraz stonę ai-speaker.com
Za skarby nie mogę wrócić po prostu do apki, mogę trzema palcami przejść na drugi serwer, gdzie mam widok aplikacji, a na domowym mam stronę.
Czy ktoś zna jakiś magiczny przycisk aby wrócoć?
Czy muszę skasować serwer i logować się ponownie??

1 polubienie