AIS DEV 3 - częsty restart HA

Witam ponownie,
Prosił bym o nakierowanie w kwestii jak mi się wydaje częstych resetów samego procesu Home Assistant.
Zaczęło się to od tego że czasami bramka nie chciała mi się zgłaszać w przeglądarce (brak odpowiedzi na adresie) ale dosłownie po chwili (2-3 odświeżenia) pojawiała się z komunikatem trwa uruchamianie itd itd. i wszystko działało… Początkowo nie wzbudziło to mojego zainteresowania jednak teraz wraz ze wzrostem ilości urządzeń powoduje to chwilowe przerwy w działaniu całego systemu.
Szukając sposobu jak to sprawdzić znalazłem coś takiego jak “sensor.time_online” i faktycznie pokazuje on cykliczne aczkolwiek nie w równych odstępach ponowne zliczanie. Jak dobrze rozumiem to są te tzw restarty? chyba że źle rozumie działanie tego sensora.

Działo się tak na Grecie… Jest tak obecnie na “Jarek Beta”.
Wydaje się to nie mieć do końca nic wspólnego z samym HA ale cieżko powiedzieć.

Nie próbowałem tylko pełnego resetu.
Czy coś jeszcze można sprawdzić? Powody resetu? coś w logach? Może ktoś coś podpowie.
image

Odkopuje temat częstych restartów, miałem dokładnie tak samo co kolega wyżej na DEV1 potem DEV2 a teraz PRO1. Zauważyłem, że restart pojawia się najczęściej po zakłóceniu połączenia internetowego, bramka resetowana do ustawień fabrycznych itd. lecz nic nie pomaga ,ktoś coś, gdzie zacząć szukać?

Ze swojej strony mogę powiedzieć że wyeliminowałem to podpięciem pod kabel zamiast wifi. Nie udało mi się ustalić czego to może być przyczyna. Rutera raczej nie podejrzewam bo był tutaj stały adres… Brak zaników prądu itp… Nie mniej jednak po podpięciu pod kabel sensor Time online zaczął pracować normalnie.