🎥 Amazon Prime Video na DEV3

Amazon Prime na DEV3

Dodałem Amazon Prime Video do mojego repozytorium z aplikacjiami dla DEV3

a) pobieranie apk

curl -L https://github.com/ziomxxl/ais_dev3_apks/blob/main/amazon-prime-video-3-0-307-24545.apk?raw=true -o /sdcard/amazon.apk

b) instalowanie

su - c "pm install /sdcard/amazon.apk"

c) uruchamiam też z konsoli

 su -c "monkey -p com.amazon.avod.thirdpartyclient -c android.intent.category.LAUNCHER 1"

i oglądamy w 4K z dzwiękiem dolby :slight_smile:

3 polubienia

Będzie to działać na Pro1 ?

no raczej :slight_smile:
bo na PRO1 masz mega szybki proc i grafikę która pociągnie 8K
image

jest tylko mały problem, trzeba mieć PRO1, TV 8K… i Amazon Prime nie nadaje jeszcze 8K :wink:

Cześć @ziom :wave:
Ostatniej promocji Amazon Prime nie mogłam pominąć i też zasubskrybowałam :wink:

Nie wiem, czy wszyscy są na bieżąco- Amazon ma teraz świetną promocję na swoje usługi Prime (video + gry + darmowa dostawa produktów oznaczonych ‘Prime’).
Najpierw darmowy miesiąc a później można wykupić roczny (!!) dostęp za 49 zł :money_mouth_face:
Czyli 49 zł / 13 misięcy = 3,77 zł za miesiąc :slight_smile:

Jeśli tak jak ja, jesteście lekko nieufni wobec podawania numeru karty do swojego konta subskrypcjom, które można “łatwo i w każdej chwili” anulować (a umówmy się- różnie z nimi bywa), to polecam użyć do tego wirtualnej karty Revolut - sprawdziłam :slight_smile: i w Amazon Prime przeszła bez problemów, transakcję trzeba zaakceptować w apce (pierwsza na 0 zł jest już przy rejestracji), po miesiącu 49 zł za kolejny rok (zobaczymy za 25 dni :wink: )

1 polubienie

Super @ziom - bardzo fajne… jak będize czas to też coś sobie oglądne.
Jest taki serial Fleabag który podobno podnosi poprzeczkę i jest na liście TODO :slight_smile:

Ale w projekcie AIS, nie chodzi nam o seriale, wykorzystamy moc procesora graficznego, ale do czegoś innego:

  • do widodomofonu (opis TODO),
  • do kamer i monitoringu - tu jest opis:

Długoterminowa wizja to oczywiście rozpoznawanie rejestracji w samochodach, osób itd… stay tuned :wink:

Czy tą wersję też da radę zainstalować na dev 1 oraz odpalić na niej Amazon prime video i oglądać bez lagów czy potrzebna będzie raczej starsza wersja tej apki? biorąc pod uwagę że na bramkach są różne wersje androida

Zainstalowałem ale gdzie ta aplikacje teraz szukać na bramce?

odpalasz ikonkę androida na głównym ekranie, potem po prawo “aplikacje” i pojawi się lista, wchodzisz w apkę i dajesz “otwórz”

klikasz w ten folder

i tu też można uruchamiać aplikacje

albo tak jak pisałem, najłatwiej uruchamiać z konsoli (można sobie zrobić pilot który uruchamia apki - wywołuje coś takiego pod przyciskami)

 su -c "monkey -p com.amazon.avod.thirdpartyclient -c android.intent.category.LAUNCHER 1"

można też zainstalować innego android launchera (niż ten od AIS) i wtedy apki pojawią się jak w telefonie, tablecie czy Android TV :slight_smile:

2 polubienia

Co polecasz fajnego w Prime? Prócz “The Expanse” oczywiście…:slight_smile:

Ja polecam The Farm z Calrksonem. Naprawdę fajnie się ogląda choć to nie film :wink:

1 polubienie

Mi się podobało tam Supernatural wolfblood czy upload

1 polubienie

@Yoki @Akszyn dziękuję, że zechcieliście się podzielić :slight_smile: