Automatyczne przekierowanie audio

Przewertowałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi czy jest możliwe automatyczne przekierowanie audio z “wbudowanego głośnika” na dowolny inny głośnik. Co może być dobrym wyzwalaczem dla usługi “ais_exo_player.redirect_media”? Bo zdaje się że ta usługa odpowiada za przekierowanie dźwięku. Ewentualnie czy możliwa jest zmiana na stałe domyślnego głośnika ?

A to nie było w tym temacie?

Za mało danych, ciężko doradzić jak nie wiemy co z czym chcesz uruchamiać i w jakich sytuacjach?

W tamtym wątku jednak nie ma odpowiedzi na moje pytanie. A co do mojej sytuacji to mam tablet (oczywiście z zainstalowaną aplikacją AIS) na który chciałbym przekierowywać całe audio z bramki (bramkę mam schowaną w szafie bez podłączonego głośnika)

To same ustawienia odtwarzacza dodatkowego w aplikacji nie spełnia Twoich oczekiwań?

EDIT:
Chyba już rozumiem o co Ci chodzi… słowo klucz “jednorazowa”.

@jolka - to była by fajna funkcja, gdyby użytkownik/administrator mógł definiować dany odtwarzacz jako domyślny.

3 polubienia

No właśnie chyba przydałaby się taka funkcjonalność :slight_smile:

1 polubienie

Co do “przekierowania mediów” to dziś zaobserwowałem, że nie działa przekierowanie strumienia audio z opcji “Szukaj na YouTube” - można odtworzyć tylko na podłączonym głośniku. Inne strumienie typu radio, podcasty, audiobooki da się przekierować na inny głośnik (np wifi).

witam dlaczego zakładka przekieruj media na : znikła w wersji maja ?? nie mam teraz wyboru na jakim głośniku mają być odtwarzane media

Nie wiem, ja nadal na Leon…

P.S.
Używaj prawidłowej interpunkcji, dbaj o ojczysty język.

1 polubienie

Jak zmienić domyślny głośnik odtwarzacza (jest nim “Podłączony głośnik”) na głośnik Google?

1 polubienie