Instalacja HACS (AI-Speaker - Home Assistant)

Ale wtedy miałeś jakąś archaiczną wersję AIS i chodziło o zależność od wersji HA core bodajże.
Tu HA core jest w wersji zgodnej z tym co aktualny normalny HA w wydaniu stabilnym (2023.6.3, a minimum to 2022.11.0), ale zależności są też od innych składników systemu.

Ponadto do spełnienia są pewne wymagania, nie mam pojęcia czy aktualnie AIS je spełnia (kiedyś były mniejsze)

Ale po aktualizacji ostatniego AIS nadal nie mogłem używać Ble monitor w nowszej wersji niż miałem czyli 7.4 a gdzie wersja 12.Moim zdaniem prostota HA przewyższa AIS z mojego punktu widzenia

Zależności nie dotyczą samego sklepu HACS, dotyczą też komponentów z niego instalowanych, przykładowy PBM na który się powołujesz dzisiaj ma takie

Jak będzie wyglądała instalacje tego na home assistant z supervisor?

Tak jak jest napisane na stronie

Hej
Po aktualizacji i powrocie do poprzedniej wersji (reinstalacja Termuxa) nie moge dodać HACS :frowning:

sprawdzałem już tyle wersji że nie wiem co teraz. Poprzednio działało na 1.25 i aktualizowałem do najnowszej. Teraz dodaję wercje 1.23 i mam błąd py gdzie nie może zaimportować

from .hacs_frontend import VERSION as FE_VERSION, locate_dir z pliku

frontend.py

inne wersje mają błąd już podczas dodawania integracji, jest jakiś inny sposób HACS na bramce AIS ?

Może jakieś liby trzeba dograć do py żeby były na bramce ?

To rozwiązało sprawę :slight_smile:

2 polubienia