Leon był - a teraz...:)

To jakie imię nowej alfy, bety i prod? :slight_smile:

Proponuję Nadia, Nadieżda lub po prostu Nadzieja. Prawda, że ładnie? :slight_smile: Myślę, że w obecnej sytuacji może być inspirujące i z przytupem rozpocząć nowy rok :+1: :fireworks: :rocket: :dancer: @jolka co myślisz? Chociaż może kobieca intuicja podpowie czy to dobry wybór (@Celina) :slight_smile:

Pozdrowienia :slight_smile:

1 polubienie

Jak dla mnie lepsze byłoby Nikita :slight_smile: Wykona każde zadanie jakie jej zlecisz. Eh, rozmarzyłem się nieco…

1 polubienie

Też ładnie :slight_smile:

A ja chciałem ową NADZIEJĘ w serca @jolka i AIS wlać :heartbeat: Noi uśmiech Nadii taki ładny :heart_eyes:

Halo, halo po L jest M jak MILION :clap: za projekt AIS :+1:

2 polubienia

No i tu nas masz :smiley: Faktycznie M, ale nie spotkałem się z imieniem Milion :wink:
Ale skoro to polski projekt, to może jednak uwzględnić literę Ł? A tu raczej na pewno Łucja a ewentualnie Łada :slight_smile:

Ajjjj, to może Milijon :tumbler_glass:

“Nazywam się Milijon – bo za miliony kocham i cierpię katusze”

No może być Łazarz ale źle by to wrozylo bowiem ten jest patronem rzeźników, grabarzy, żebraków…

To może jednak nie idźmy tą drogą… :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Zauważ, że imiona idą naprzemiennie płciowo :slight_smile:

No nic, może się kiedyś dowiemy. Ale czy ja wiem, czy jestem optymistą…? :smirk:

Czyli w tym miesiącu wypada że powinna być aktualizacja styczniowa home assistant z żeńskim imieniem ?

Ciekawe czy będzie kiedyś aktualizacja Grażyna lub Janusz czy inna Jessica czy Brajanek :wink:

W środę za tydzień powinna być Beta. Ale skoro nie ma jeszcze Alfy to nie wiem…

@Stravi - wiesz może coś więcej?

Dzięki

HA ma w tym roku 11 wydań z ominięciem styczniowego.
AIS w takim układzie nie ma co wydawać - jest on top.

1 polubienie

Konkretna informacja - dziękuję :slight_smile:

Zapytam tak z ciekawości. Brakuje wam czegoś w aktualnej wersji? Czy też są jakiś nie działające komponenty? Może to już uzależnienie, brak adrenaliny związznany z tym czy bramka wstanie po aktualizacji. :grinning: :grinning: :grinning:

2 polubienia

Pytanie ok ale bezzasadne. Cykl, kalendarz, plany oraz rozpoczęte a niedokończone działania zaproponowała - ogólnie rzecz biorąc -sama @jolka . Tak więc tego się trzymamy - chyba, że kończymy projekt. Wystarczy informacja.

Co do obecnej wersji - tak, Leon jest wg mnie bardzo ok.