📱 Powiadomienie z AIS - co o tym sądzisz?

Powiadomienie z AIS

:email: :iphone:

Wysłaliśmy Wam pierwsze powiadomienie, bo zależy nam na dotarciu z ankietą do jak największej liczby osób.

Przy okazji zapytamy, czy taki kanał komunikacji Wam nie przeszkadza?
Czy chcielibyście dostawać w ten sposób powiadomienia o nowej wersji albo o naszych nowych projektach / produktach?

  • Nie chce żadnych powiadomień z AIS!
  • Zgadzam się, ale tylko na okazjonalne powiadomienia o nowej wersji i ważnych wydarzeniach.
  • Chcę być na bieżąco z postępami w projekcie - informujcie mnie o wszystkim.

0 głosujących

3 polubienia

Jeżeli już mają pojawić się takie powiadomienia, to jako użytkownik chciałbym móc je wyłączyć z poziomu aplikacji.

Dla mnie bardzo ważne byłoby rozróżnienie pomiędzy powiadomieniami związanymi z działaniem moich urządzeń a informacjami dotyczącymi aktualizacji/newsów. :wink:

4 polubienia

Dobrze pisze @kknd - dać mu krówek :wink: A tak na poważnie, to ważna kwestia…

1 polubienie

Taa dostałem powiadomienie mimo tego że już wcześniej wypełniłem ankietę, bez sensu, Google by wiedziało i już takiego powidomeinia bym nie dostał :stuck_out_tongue_winking_eye:.
A tak na poważnie to ja jestem na NIE, no może ewentualnie w jakiś krytcznych sytuacjach/aktualizacjach.

Powiadomienia? Czemu nie, ale podzielone na kilka kategorii i dla każdej przełącznik włącz/wyłącz żeby można było wybrać które się chce, a których nie.

4 polubienia

Popieram powyższe w całej rozciągłości :smile:

Podpisuję się pod tym co powiedział/napisał @KrystianT i dorzuciłbym do tego możliwość własnego podczepienia dźwięków powiadomień…

1 polubienie

Nie dostałem żadnego powiadomienia od was o ankiecie, a ankietę wypełniłem w pierwszy dzień jej powstania i do dziś nie dostałem e-maila potwierdzającego jej wypełnienie… ???

Hej! Napisz do mnie w wiadomości prywatnej - wszystkie maile mamy w tej chwili na bieżąco, więc na pewno dojdziemy, o co chodzi :slight_smile: może moja wiadomość wylądowała w SPAMie albo była literówka w adresie podanym w ankiecie… zdarzyło się kilka takich sytuacji.
Pozdrawiam! :slight_smile: