­čô▒ Powiadomienie z AIS - co o tym s─ůdzisz?

Powiadomienie z AIS

:email: :iphone:

Wys┼éali┼Ťmy Wam pierwsze powiadomienie, bo zale┼╝y nam na dotarciu z ankiet─ů do jak najwi─Ökszej liczby os├│b.

Przy okazji zapytamy, czy taki kanał komunikacji Wam nie przeszkadza?
Czy chcieliby┼Ťcie dostawa─ç w ten spos├│b powiadomienia o nowej wersji albo o naszych nowych projektach / produktach?

• Nie chce ┼╝adnych powiadomie┼ä z AIS!
  • Zgadzam si─Ö, ale tylko na okazjonalne powiadomienia o nowej wersji i wa┼╝nych wydarzeniach.
  • Chc─Ö by─ç na bie┼╝─ůco z post─Öpami w projekcie - informujcie mnie o wszystkim.

0 g┼éosuj─ůcych

3 polubienia

Je┼╝eli ju┼╝ maj─ů pojawi─ç si─Ö takie powiadomienia, to jako u┼╝ytkownik chcia┼ébym m├│c je wy┼é─ůczy─ç z poziomu aplikacji.

Dla mnie bardzo wa┼╝ne by┼éoby rozr├│┼╝nienie pomi─Ödzy powiadomieniami zwi─ůzanymi z dzia┼éaniem moich urz─ůdze┼ä a informacjami dotycz─ůcymi aktualizacji/news├│w. :wink:

4 polubienia

Dobrze pisze @kknd - da─ç mu kr├│wek :wink: A tak na powa┼╝nie, to wa┼╝na kwestiaÔÇŽ

1 polubienie

Taa dosta┼éem powiadomienie mimo tego ┼╝e ju┼╝ wcze┼Ťniej wype┼éni┼éem ankiet─Ö, bez sensu, Google by wiedzia┼éo i ju┼╝ takiego powidomeinia bym nie dosta┼é :stuck_out_tongue_winking_eye:.
A tak na powa┼╝nie to ja jestem na NIE, no mo┼╝e ewentualnie w jaki┼Ť krytcznych sytuacjach/aktualizacjach.

Powiadomienia? Czemu nie, ale podzielone na kilka kategorii i dla ka┼╝dej prze┼é─ůcznik w┼é─ůcz/wy┼é─ůcz ┼╝eby mo┼╝na by┼éo wybra─ç kt├│re si─Ö chce, a kt├│rych nie.

4 polubienia

Popieram powy┼╝sze w ca┼éej rozci─ůg┼éo┼Ťci :smile:

Podpisuj─Ö si─Ö pod tym co powiedzia┼é/napisa┼é @KrystianT i dorzuci┼ébym do tego mo┼╝liwo┼Ť─ç w┼éasnego podczepienia d┼║wi─Ök├│w powiadomie┼äÔÇŽ

1 polubienie

Nie dosta┼éem ┼╝adnego powiadomienia od was o ankiecie, a ankiet─Ö wype┼éni┼éem w pierwszy dzie┼ä jej powstania i do dzi┼Ť nie dosta┼éem e-maila potwierdzaj─ůcego jej wype┼énienieÔÇŽ ???

Hej! Napisz do mnie w wiadomo┼Ťci prywatnej - wszystkie maile mamy w tej chwili na bie┼╝─ůco, wi─Öc na pewno dojdziemy, o co chodzi :slight_smile: mo┼╝e moja wiadomo┼Ť─ç wyl─ůdowa┼éa w SPAMie albo by┼éa liter├│wka w adresie podanym w ankiecieÔÇŽ zdarzy┼éo si─Ö kilka takich sytuacji.
Pozdrawiam! :slight_smile: