Testujemy powiadomienia push

A w zasadzie to “jak nie testować powiadomień push” wzorując się na mBank :wink:

2 polubienia

hehe, dobrze ze nie mają bramki AI-Speaker bo dopiero by było śmiesznie jak by czytali na głos powiadomienia :wink:

PS
to oczywiście fake wysłany z bramki :wink:
za pomocą usługi ais_ai_service.mob_notify

z danymi:

device_id: mobile_ais_dom-xfsdfsdfsee
title: Wiadomość z mBank
message: Chciałam Ci przypomnieć na głos, że zalegasz ze spłatą!
image: 'https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQaaxdfunEi3TGFdu73tjlidZVF-YZr4quvzw&usqp=CAU'
priority: high
say: true
notification_id: 5

1 polubienie

Tester z mBanku będzie od dzisiaj sławny :wink:

4 polubienia

Hej, szukam już drugi dzień i nie mogę znaleźć tematu, w którym był opis jak zrobić powiadomienie ze zdjęciem, po dotknięciu którego bylibyśmy przeniesieni do widoku z kamery. Pomożecie? :grin:

Może o to chodzi?

Też to kojarzę, ale na szybko nie znalazłem.
Generalnie chodzi Ci o serwis: ais_ai_service.mob_notify i parametr click_action.
image

Dziękuję wszystkim! Chodziło o to, co opisał @Stravi.
Niestety jednak nie mogę wywołać powiadomienia :frowning: wersja aplikacji 1.6.2 NFC+

image

Parametr device_id - zamiast mobile_ais_dom_xxx powinno byc mobile_ais_dom-xxx. Zakladam ze skopiowales nazwe encji z zakladki ‘stany’. Nie wiem czemu tam encje wyswietlaja sie ze znakiem ‘_’ zamiast ‘-’ ale prowadzi to do bledow :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki! działa, ale już takiego przycisku w powiadomieniu jak w appce HA nie ogarniemy przez aplikację AIS?
image