✅ Zapraszamy Cię do wypełnienia ankiety AIS Easy!

Zapraszamy Cię do wypełnienia ankiety AIS Easy!

:white_check_mark:

image

W ankiecie znajduje się: opis - czym jest projekt AIS Easy, kilka pytań, które nie powinny zająć więcej niż 5 minut, opcjonalne otwarte pytanie konkursowe i regulamin.

Jeszcze raz trzy prośby:

1. Prośba o wypełnienie ankiety :slight_smile:

2. Tu liczy się Twoja opinia!

Zrób sobie kawę :coffee: , odłóż na chwilę na bok: technologie, OpenSource, prywatność i pomyśl… że te pytania dotyczą Ciebie, a nie projekt AIS. To ty dokonujesz wyborów i to ty tworzysz rzeczywistość. Odpowiada spontanicznie, tak jak myślisz, nie tak jak myślisz, że chcemy.

3. Pomóż nam zebrać miarodajną informację zwrotną

Umieść link do ankiety: https://ai-speaker.com na każdym forum z automatyką domową, na którym jesteś zarejestrowany, udostępnij go swoim znajomym.

Miłego i spokojnego weekndu :heart:

PS
Regulamin promocji w ankiecie (gdyby ktoś chciał przeczytać przed wypełnieniem).
Dotyczy tylko osób, które zaznaczą jakiś bonus za wypełnienie ankiety lub chcą odpowiedzieć na otwarte pytanie konkursowe.

PS2
Nie sugerujmy / narzucajmy innym naszych odpowiedzi w komentarzach na forum

2 polubienia

Czy email z informacjami o wypełnieniu ankiety i fakturą konkursową wysyłacie osobiście a jeśli tak to jaki jest czas oczekiwania na wiadomość lub czy robi to jakiś bot a także czy jest jakaś pula nagród w konkursie za cenę promocyjną?

Faktury proforma będą wysyłane przeze mnie (sprawdzajcie proszę też katalog SPAM, bo zdarza się, że tam właśnie lądują moje maile). Czas oczekiwania to max 2 dni robocze.

Co do ilości urządzeń w cenie promocyjnej to spokojnie - to, co wybieracie podczas wypełniania ankiety, będzie realizowane zgodnie z regulaminem :slight_smile:

1 polubienie

Wypełnione :slight_smile:
Tak na marginesie, jako szczęśliwy posiadacz DEV3 byłbym bardziej zainteresowany bonusem na zakup głośnika do DEV3 ze zniżką 10% :wink:
Ankieta udostępniona na fejsie.

1 polubienie

Może nie mieszajmy już w zasadach…
Ale jak wypełnisz ankietę i puścisz wodze fantazji przy pytaniu otwartym, to możesz zgarnąć nawet 100% rabatu na pro1 :wink: Zapraszamy!

2 polubienia

Ankieta wypełniona :slightly_smiling_face:
Moim zdaniem ankieta jest ok :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ankieta również wypełniona. Pytania konkretne. Mam nadzieję, że zgarnę PRO…

1 polubienie

Ja tez wypełniłem chwaląc się ze nie chce za to nic

1 polubienie

Proformy wysyłacie odrazu czy po zakonczeniu ankiety bo ty mi się niepokoją :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hej :slight_smile:
W poniedziałek i wtorek wysłaliśmy sporo fakturek, więc wczoraj trochę przesyłek od nas już zdążyło wyjść. Dzisiaj poszly pierwsze wrześniowe + kolejna wysyłka opłaconych.
Staramy się to ogarniać na bieżąco, ale może to zająć kilka dni :slight_smile:

1 polubienie

już wszyscy zainteresowani dostali :slight_smile:

1 polubienie

Do mnie wczoraj wieczorem przyszła f.proforma :slight_smile:

1 polubienie

A ja nie dostałem do tej pory od niedzieli :slightly_smiling_face:
I teraz nie wiem czy moje zgłoszenie nie dotarło czy jak. :slightly_smiling_face:

Dotarło dotarło, ale nie zaznaczyłeś ani gniazdka, ani zniżki na dev3, więc na jaką fakturę czekasz? :wink:

2 polubienia

O kurde.
Byłem pewien że zaznaczyłem gnaizdko.
Mniejsza z tym. Ważniejszy konkurs na pro1 :grinning:
Udanego weekendu wszystkim. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Mały update :loudspeaker:
wysyłacie mi pytania o terminy i dostawy, więc z przyjemnością informuję, że wszystkie opłacone (do godziny 18:00 dzisiaj) zamówienia zostały już nadane :mechanical_arm: Opłacone, czyli że przelew został zaksięgowany na naszym koncie :wink:

Jeśli ktoś nie wypełnił jeszcze naszej ankiety, to serdecznie zapraszamy :slight_smile: i śmiało podsyłajcie ją znajomym, kuzynom, koleżankom, szwagrom i sąsiadom… czekamy na Wasze opinie :+1:

Screenshot from 2021-08-28 14-20-25

Pamiętajcie też o pytaniu konkursowym - do wygrania bramka :fire: PRO1 :fire:

Ps. przy okazji dziękuję też za wszystkie dodatkowe komentarze, które nam zostawiacie w ankiecie - tyle pozytywnej energii w jednym miejscu to ja dawno nie widziałam :blush: Dziękujemy :heart:

5 polubień

Heloł :wave:
Słuchajcie, został już tylko tydzień na wypełnienie ankiety! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to nie ma na co czekać - klikajcie i wypełniajcie :slight_smile:

Znowu mały update, bo piszecie do mnie czasami i pytania się powtarzają:

  • po wypełnieniu ankiety nie dostajecie automatycznie żadnego maila potwierdzającego
  • jeśli zaznaczyliście w benefitach tylko pro1 w ramach konkursu, to teraz też nie dostajecie maila (ewentualnie po rozstrzygnięciu konkursu, jeśli wygracie) :wink:
  • Faktura proforma jest wysyłana TYLKO jeśli ktoś zaznaczył, że chce gniazdko lub zniżkę na dev3 (traktujemy to jak zamówienie, opisalśmy to w regulaminie)
  • bardzo proszę sprawdzajcie, czy poprawnie wpisaliście swój adres email

Jeśli ktoś wypełnił ankietę, zaznaczył gniazdko albo zniżkę na dev3 i nie otrzymał do dzisiaj proformy, to sprawdźcie katalog SPAM. Jeśli tam jej nie będzie, to piszcie do mnie :slight_smile:

1 polubienie

@jolka może przegapiłem ale chyba nie było podsumowania ankiety ani chyba żadnych informacji po tej ankiecie a link do ankiety nadal jest na stronie główniej. O AIS Easy też nic.
Jak brzmiała najlepsza odpowiedź, chyba, że to tajemnica?

6 polubień