AIS Easy - podsumowanie ankiety?

Dzień dobry,

Jak wiemy ankieta AIS Easy zakończyła się z końcem roku. Pisaliście o tym na blogu >>>

Ciekawy jestem - mam nadzieję, że nie będzie nadużyciem jak o to poproszę - co z niej praktycznego wyniknęło dla AIS w kwestii wdrożeń pomysłów oraz terminu ich realizacji? Cytat z bloga:

Niektórzy z Was naprawdę przyłożyli się do zadania i opisali ciekawe rozwiązania, za co oczywiście dziękujemy, bo lektura była przednia! Bardzo możliwe, że w przyszłości jakaś część tych rozwiązań trafi pod Wasze strzechy

Jak zrozumiałem - temu właśnie służyła ankieta więc pytanie co z pomysłów brane jest pod uwagę? A może kilka sensownych - niezależnie od Waszych oficjalnych działań - warto tutaj przedstawić? Nie tylko ten jeden, który zasygnalizowaliście:

Nagroda główna (za odpowiedź na pytanie otwarte), czyli bramka AIS PRO1 powędruje do pewnego Pana, który w ankiecie opisał kilka super fajnych i ciekawych rzeczy. Obiecał, że pojawi się na forum, pochwali się nagrodą i pokaże społeczności, jak zrobić z nią kilka fajnych i całkowicie legalnych projektów (musieliśmy tu malutką część odfiltrować) :wink: Nie będziemy przeklejać wpisu z ankiety, poczekamy na rozwinięcie z opisem krok po kroku dla Was wszystkich - nie możemy się już doczekać!

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Serdeczności :slight_smile:

2 polubienia