Wszystkie wykresy wyszły na prostą

Żaden wykres nie rejestruje zmian, wszystkie zatrzymały się na pomiarze z wczoraj o godz. 17:03 i ani drgną :frowning:
Dla przekaźników brak wpisów w dzienniku.

Ma ktoś pomysł co mogło odwalić bramce tym razem?

Wykresy nic nie rejestrują, one tylko wizualizują dane jakie są zapisane z bazie wiec tam szukaj przyczyny - zacznij od restartu bazy.

Od tego zacząłem, ale bez wyników. Z podglądu historii wygląda, że ostatni wpis jest z 23.08 z 17:50 i potem nic…

Z jakiej bazy korzystasz?

Co mówią logi PM2 i HA?

PostgreSQL wewnętrzną.
Logi milczą w tej sprawie…

Czy przechodziłeś na pakiety Termux?

Próbuję na świeżej instalacji AIS serwer Termux ustawić bazę na PostgreSQL local i mam taki komunikat:

Problem z połączeniem do bazy. Sprawdź/wykonaj instalację bazy PostgreSQL. Szczegółowa instrukcja na stronie AI-Speaker.com. Komunikat błędu: (psycopg2.OperationalError) connection to server at "127.0.0.1", port 5432 failed: Connection refused Is the server running on that host and accepting TCP/IP connections? (Background on this error at: https://sqlalche.me/e/14/e3q8)

Zastanawia mnie dlaczego masz w użyciu 100% swap? To raczej nienormalne.

nie dotykam Termuksa, mało kłopotów mam teraz?

też nie wiem czemu swap pełny a pamięci jeszcze kupa… może było jakieś przepełnienie pamięci…
jak będę przy bashu to uwolnię swap…

Hmmm… pomogło zwykłe zrestartowanie HA… wykresy się podniosły w końcu.
A i swap się na jakiś czas wyczyścił po restarcie, jednak chyba HA coś w nim lubi odkładać pomimo dostępności pamięci RAM…
obraz

U mnie SWAP na stałym i niezmiennym poziomie użycia = 0.

wyczyściłem swap, zobaczymy czy będzie coś do niego się pchało.

~ $ free -m
               total        used        free      shared  buff/cache   available
Mem:            3792        1393         182         138        2217        2016
Swap:            255           0         255