3️⃣ AIS DEV3, do trzech razy sztuka!

AIS DEV3 dostępny w sprzedaży!

:three:

DEV 3 okazał się gorącym towarem - dziękujemy :heart:

:one: Przy pierwszym podejściu do sprzedaży nie byliśmy dostatecznie twardzi :wink:
:two: Drugie otwarcie pokazało, że nie byliśmy gotowi na większe zamówienie. Pozyskaliśmy Klienta, który kupił sprzęt z gwarancją i określoną funkcjonalnością w większej ilości, do zastosowania we własnym produkcie. Dzięki temu nawiązaliśmy ciekawą współpracę i wyrobiliśmy nasz “półroczny plan sprzedażowy” :+1: super @Celina - poprosimy więcej takich klientów. Jesteśmy otwarci na dostarczanie produktów i oprogramowania jako OEM. Jeżeli masz pomysł na zastosowanie naszego urządzenia i oprogramowania, chciałbyś zamówić większą ilość (możliwe dodanie dodatkowej funkcjonalności), to zapraszamy do kontaktu info@ai-speaker.com :handshake:
:three: Dzisiaj wznawiamy sprzedaż i na dodatek przyśpieszamy :rocket: Nic nas już nie powstrzyma! Zaczynamy sprzedawać DEV3 po małym liftingu, model, który mieliśmy wprowadzić za 6 miesięcy. Są dwie zmiany: 1. Ethernet RJ45 1000 Mbps :hushed: 2. Związana z tym mała korekta ceny :money_mouth_face:

Tak jak deklarowaliśmy DEV3 to plan w tym segmencie cenowym na 2 lata. Uzupełniamy zapasy i zrobimy wszystko, żeby nie było już przerw w dostępności.

Przed nami 2 lata w których pokażemy Wam co można robić z Jolką na AIS DEV3

Już mamy kilka pomysłów - zapnijcie pasy!
:rocket:

6 polubień

@jolka dziękuję dziękuję, bardzo mi miło, polecam się na przyszłość :wink:

Ja klasycznie zapraszam na aukcję z bramką DEV3 :slight_smile: Link :arrow_heading_down:

https://allegro.pl/oferta/polski-inteligentny-asystent-ai-speaker-dev3-10518032299

Zapytam ponownie: mam już DEV1 z pilotem radiowym, czy można kupić DEV3 bez pilota? zawsze to prawie 70 zł taniej…

3 polubienia

Nie mamy w planie wystawiać innych zestawów. Takie pytanie już padło kilka razy i zawsze proponowaliśmy zamianę pilota na gniazdko WIFi + tagi NFC (wystarczy napisać w komentarzu przy zakupie).

Kilka osób już skorzystało z takiej opcji :slight_smile:

1 polubienie

Sorry, widocznie musiałem to przeoczyć…

1 polubienie

No dobra, zamówienie z wymianą poszło…

3 polubienia

No pięknie, w końcu, nie może być inaczej w wersji pro…

1 polubienie