AIS LTS (long time support / długoterminowe wsparcie )

Jeżeli masz dostęp po SSH wystarczyć powinno wydanie tych poleceń:

su
rm -rf /data/data/pl.sviete.dom/files
reboot

I powinna bramka wstać z aktualną wersją (dobrze jak byłyby podłączone głośniki lub słuchawki aby słyszeć co się dzieje).

1 polubienie

Hejka, jestem ponownie.
Znalazłem i podłączyłem bramkę przez hdmi do telewizora. Podłączyłem mysz do bramki. Zgodnie z opisem przeprowadziłem pełen reset aplikacji.
Bramka rzeczywiście długo się uruchamiała i ściągała jakieś pakiety bo widziałem intensywny ruch sieciowy.
Niestety, ale po tym wszystkim na ekranie telewizora widzę ciągłe “Uruchamianie usług”. Bramka nie może się uruchomić. Z sieci LAN da się ją pingować. Próba połączenia się przez przeglądarkę www kończy się “Ta witryna jest nieosiągalna”.
Jestem w kropce. O ile wyciągnięta z szuflady bramka normalnie się uruchamiała ale w starej wersji wszystkiego, to teraz jest zupełnie bezużyteczna :sob:

Może chodzi o migracje serwera AIS do 2.0?

Zawsze mozesz:

Jak już masz podłączony monitor, to wejdź do konsoli i sprawdź logi wpisując pm2 logs

Mogę więcej szczegółów ? Nacisnąć raz ? Nacisnąć i trzymać 3 sekundy ? Nacisnąć i trzymać 10 sekund ?

Na ekranie telewizora widzę ciągłe “Uruchamianie usług”. Mam podłączoną tylko mysz. W jaki sposób dostać się do konsoli ?

Poprzez SSH z adresem IP bramki lub z przeglądarki http://ip-bramki:8888

Niestety, ale chyba serwer ssh leży - mam komunikat że połączenie odrzucone.

Odezwij sie do @jolka bądź @Celina i najszybszym rozwiązaniem będzie usługa programowania. Wtedy masz pewnosc że wszystko będzie hulać :slightly_smiling_face:

To jest ta ikona:

Wymęczyłem :grinning:
Połączyłem się przez ADB, ściągnąłem na kompa apkę zgodnie z tym tutkiem tutaj i zainstalowałem ją na bramce. Po instalacji i restarcie urządzenie cudownie ożyło. Teraz mam tak jak wszyscy:

Clipboard01

Dobra, teraz potestuję z czym się to je :grinning:
Dzięki wszystkim za szybką pomoc :+1:

3 polubienia