Aplikacja AIS na WEAR OS

OPPO Watch 46mm - nie żałuję.

Jest to mój pierwszy smartwatch więc wielkiego porównania nie mam. Jestem bardo zadowolony, nie śpię w nim więc do ładowarki odkładam na noc. Ma szybkie ładowanie, więc jak jest prawie do zera, to w 15min do 70% naładuję. Mikrofon super czuły, komendy odczytywane dokładnie. Jadę autem i przed domem “otwórz bramę” mówię, pilota nie trzeba szukać. Rozmawiając z 4, 5 razy przez niego, odczytując powiadomienia na bieżąco w ciągu dnia, myślę że spokojnie dwa dni pociągnie. Jak nie rozmawiasz, to i może ze trzy dni. U mnie wyłączone nasłuchiwanie OK Google i tarcza aktywowana ruchem nadgarstka, bez monitorowania tętna i takich tam. Nie czyta tagów NFC, bo tylko emuluje kody (nadaje nie odbiera). Ale jak Twój bank można podpiąć do Google Pay to i nim zapłacisz. Sportowych funkcji nie używam. Do paska trzeba się przyzwyczaić albo zmienić. Generalnie polecam, wykonanie klasa… w stosunku do ceny.

1 polubienie

Czy jest szansa aby Jolka na zegarku miała panel sterowania ikony?

Nie planujemy nic takiego w najbliższym czasie.
Do zegarka mamy zaplanowane dodanie przesyłania danych do bramki o aktywności (kroki, puls itd…)

Ale oczywiście chętnie przyjmiemy taki kod - tu jest repozytorium - można dodawać wszystko co się potrzebuje:

PS
Jak się samemu nie koduje a bardzo potrzebna jest jakaś funkcjonalność, to zawsze można wynająć jakiegoś kodera Javy (w tym napisana jest ta aplikacja) - my oczywiście pomożemy zrozumieć ten kod i podpowiemy jak dodać potrzebną funkcjonalność

1 polubienie

Czyli jak dobrze rozumiem nie da się też zainstalować aplikacji Ais dom bo nie ma usług google? Bo zastanawiam się nad zakupem (ale nie wiem czy lepiej zwykła wersję czy lite tego zegarka Xiaomi) i połączenia go z bramką przez tunel z wykorzystaniem pinu

Tak jak pisałem wcześniej, wg mnie nie zainstalujesz na nim aplikacji AIS Wear.

Aplikacja fajna ale na stare wersje wear os na v3 na samsungu nadal nie dziala mikrofon. Czyli bezuzyteczna. Szkoda ze tworcy nic nie robia w tym kierunku aby iść do przodu.:weary::weary:

Wg mnie projekt AIS gdzieś od grudnia jest w odwrocie, niestety…

3 polubienia