Na jakim zegarku zadziała AIS dom / Jolka?

Nasza aplikacja na zegarek działa na urządzeniach z systemem Wear OS

image

Tu jest lista urządzeń które mają Wear OS

Wg info Google aplikacja działa na 11 236 urządzeniach

Telefony, tablety, zegarki, chromebook-i

Kod aplikacji

Instalka

Instalka aplikacji dostępna jest w Google Play

Oraz na naszym serwisie OTA https://powiedz.co/ota

1 polubienie

Pochwalcie się na jakich zegarkach działa wam Apka AIS i sterujecie Jolką. Co byście ewentualnie polecali.

Wiem na pewno, że działa na Huawei Watch 2 ale tego modelu nie ma już w sprzedaży a na modelu Huawei Watch 2 GT już nie koniecznie.

Na tą chwilę mam potwierdzoną informację z pomocy technicznej firmy Garmin, że żaden zegarek firmy Garmin nie posiada WearOS oraz mikrofonu więc o tej firmie możemy zapomnieć.

Fossil
Jest nowa generacja 5. Ale tylko z obrazka mi znane:
https://www.fossil.com/en-us/smartwatches/learn-more/gen-5/

Ja mam dokładnie ten model :slight_smile:

Zgadza się właśnie zastanawiam się nad którymś z tej serii. Ktoś ma ? potwierdza, że działa ?
Poniższe są dostępne od ręki:

Tutaj zawęziłem wyszukiwanie do obsługujących Google Asystenta, mających mikrofon, płatności zbliżeniowe NFC, Cena do 1400

https://dolinski.pl/smartwatche/?features_hash=31-975-1400-PLN_33-27_44-612-1063_45-606-617-600-926

Ja używam 5-cio letni LG G Watch R
Iron napisał:
Huawei Watch 2 ale tego modelu nie ma już w sprzedaży
https://allegro.pl/oferta/huawei-watch-2-lte-4g-jak-nowy-idealny-8898635560?reco_id=59137bd0-887d-11ea-894b-0c42a1097086&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Wybór padł na Fossil FTW4024 Carlyle - ma ktoś i może się pochwalić jak działa oraz jak długo bateria trzyma?

https://dolinski.pl/fossil-carlyle-5-gen-smartwatches-ftw4024/

SMARTWATCH HUAWEI WATCH 2 SPORT


mam, używam i daje rade, chodź demonem prędkości to on nie jest :wink:
@Iron jak brać to właśnie coś z tych Fossili 5gen

Generalnie to samo co mój, tylko w męskiej oprawie :slight_smile: bardzo wdzięczny zegarek, muszę przyznać. Ładowanie codziennie (przy używaniu z powiadomieniami, Jolką, ciągle na lekko podświetlonym wyświetlaczu itd), ale jeśli jest w trybie oszczędnym to ponad 36h pociągnie, czasem więcej- wszystko zależy od tego, jak bardzo się nim będziesz bawił :wink:

Jeżeli na androidzie to każdy zegarek wytrzyma jeden dzień. Przy mega oszczędzaniu max dwa dni z wyłączeniem na noc. Dodatkowo jak napisał @Tomasz demony prędkości to to nie są, jednak ja tylko kupuje smartwatche na androidzie. Instalujesz co chcesz, płacisz zegarkiem no i masz przy sobie Jolkę :slight_smile:

Dzięki wszystkim za opinie. Zależało mi na tym bo w końcu taki bajer kupuje się na trochę dłużej :slight_smile:

Właśnie o to mi chodzi :slight_smile: Nie noszę portfela od dawna przy sobie a jedynie samą kartę więc do płatności też będę wykorzystywał zegarek.

Jedynie co nie zachęca to częstotliwość ładowania. Zegarki mają tzw, funkcję monitor snu ale widzę, że ta funkcja raczej będzie bezużyteczna gdy codziennie najlepiej w nocy trzeba będzie go ładować.

@Celina zapewne będę go intensywnie eksploatował :wink: Jak długo trwa ładowanie? Szkoda, że nie wymyślili wyciąganego akumulatora wtedy można by mieć kilka i na zmianę przekładać :slight_smile:

Fossil ma fajną ładowarkę magnetyczną, ładuje jakieś 2 godziny, no ale u mnie podłączony jest całą noc.
Ps. Zapomiałem napisać że jeszcze jedna ważna rzecz to maile na zegarku. Bez zegarka nie potrafię już jechać do pracy.

No to jeszcze do przeżycia jeśli tylko 2h :slight_smile:

tylko gdzie te 7 dni na jednym ładowaniu :wink:

Przed chwilą sprawdziłam - zegarek całkowicie rozładowany do 100% ładował się 1h20’ :slight_smile: ładowarkę możesz też podpiąć do laptopa po USB i mieć go pod ręką, co wg mnie też jest bardzo wygodne. A te 7 dni to albo im się coś pomyliło, albo musiałby być w trybie, który nie robi nic innego, tylko godzinę wyświetla (ale nawet nie cały czas, tylko przy wybudzeniu go) :wink:

[Edit] polecam od razu dokupić folijkę ochronną na szkiełko, bo jest na wierzchu i nie ma żadnego zabezpieczenia. Na Allegro kosztują kilka zł a jak ktoś nosi zegarek na wierzchu (a nie pod rękawem) i do tego macha rękami to naprawdę warto :stuck_out_tongue:

Mam i ja :slight_smile: W końcu sterowanie Jolką stało się prostsze i przyjemniejsze :slight_smile:
Fossil FTW4024 Carlyle

3 polubienia

Po pierwszym dniu użytkowania wielkie rozczarowanie… możliwości wielkie ale bateria to wielka porażka. Używając tylko łączności WiFi bez Bluetooth i NFC, +powiadomienia, odczyt tętna, przy wyłączonym ekranie - bateria wytrzymuje TYLKO 6,5 godziny !!! Lekka porażka…

1 polubienie

Witaj w świecie androida na zegarku, a tak na serio to po kilku dniach się ustabilizuje i będzie Ci trzymał cały dzień.

1 polubienie

Cino111 :slight_smile:
Małe sprostowanie, najwięcej czerpie baterię pomiar funkcji życiowych :wink: Domyślnie pomiar tętna ustawione było co 5 minut. Po wyłączeniu tego feature faktycznie bateria trzyma 24h.
Włączone Wifi, wyłączony Bluetooth, wyłączony ekran - uruchamia się po ruchu nadgarstkiem, wyłączone NFC, włączone powiadomienia z wszystkich aplikacji na telefonie.

No doba to jeszcze nie jest tragedia…

2 polubienia

To uff :wink: bo już miałam wyrzuty sumienia, że polecałam :wink:

1 polubienie

Heh dzięki za polecenie :slight_smile: Jestem zadowolony z zakupu :slight_smile: Byłem przygotowany na dobę pracy na baterii i po skonfigurowaniu i wyłączeniu pomiaru tętna co 5 min tak właśnie jest :slight_smile:

Może inni pochwalą się jak długo im trzyma bateria?

1 polubienie