Aplikacja AIS na WEAR OS

Cześć,
są opublikowane filmiki z AIS na zegarkach. Dlaczego nie ma apki w sklepie Play?

1 polubienie

Witamy na forum :slight_smile:

faktycznie Google coś nam wycofał publikację na Wear OS, zgłoszone do sprawdzenia - pewnie coś trzeba dodać i opublikować aktualizację. Google czasami zmienia wymagania które musi spełniać aplikacja.

Postaramy się to jak najszybciej wersji to naprawić a do tego czasu można instalować z OTA
https://www.ai-speaker.com/ota/

Odinstalowałem apkę z telefonu, pobrałem z Waszej strony, ale po zainstalowaniu jej nadal to samo. Wersja aplikacji jest 1.0.3, a nie jak widnieje na stronie 1.0.2. Na zegarku też się nic nie pojawiło. Samsung S8 + zegarek z Wear OS 2.12

Faktycznie na stronie widnieje, że to wersja 1.0.2 gallery z 2019-12-07 a po instalacji jest 1.0.3 i na zegarku nic się nie pojawiło :frowning:

a u mie już jest 1.0.4 i 1.0.5 :wink:

Google odpowiedział, dlaczego apka Wear OS nie jest publikowana - nie możemy już mieć tej samej aplikacji dla mob, tv, tablet… i Wear (nowe zasady w Google Play).

Nie pozostało nam nic innego jak przepisać ten kod do osobnego modułu. Prace trwają, damy znać jak będzie gotowe

image

1 polubienie

Super, a będą powiadomienia jak w oficjalnej aplikacji HA?

2 polubienia

Wygląda fajnie - trzeba będzie się nad tym pochylić :slight_smile:
Ale najpierw programista musi dostać zegarek taki fajny :stuck_out_tongue: szukamy czegoś z Wear OS i zastanawiamy się nad xiaomi-mi-watch

https://galaktyczny.pl/2019/12/29/xiaomi-mi-watch-recenzja/

tylko nie wiadomo czy jolka dogada się z nim po Chińsku :wink:
Czy kolega może polecić coś innego w temacie Wear OS?

1 polubienie

Witam. A ja mam problem z dodaniem mojego zegarka Samsung Gear S3 frontier. Aplikacja na telefonie go nie widzi.

pozdrawiam

W tym zegarku siedzi system TIZEN a aplikacja została napisana pod WEAR OS

Ok ! Dzięki :grinning:

pozdr.

Ten Xiaomi Watch też wg mnie się nie nadaje:

**Nie ma usług Google**

Mimo tego, że Xiaomi Mi Watch działa w 
oparciu o Wear OS to możemy zapomnieć o 
sklepie Play, mapach Google czy czymkolwiek 
związanego z usługami Google.

Ja mam:
https://www.90sekund.pl/test-recenzja-opinia-huawei-watch-2-dobry-smartwatch-dla-aktywnych/
Ostatnio bawiłem się Smartwatch Fossil Sport i on byłby ok, cena przystępna ale to jeszcze czwarta generacja Smartwatcha i one (w tym mój) dosyć wolno chodzą, chodź ja już się przyzwyczaiłem :wink: Jeżeli ktoś planuje zakup to proponuję poczekać na Fossil Gen 5 Carlyle HR DW10F1 tu komfort użytkowania będzie dużo lepszy w porównaniu z czwartą generacją.

3 polubienia

Na androidzie mam zegarek fossil, ale jak do testów to coś tańszego może. Kiedyś miałem Sony smartwatch 3 to jak do testów chyba lepszy (tańszy).

2 polubienia

Google przetestował (poprawiliśmy wszytko co zgłosili, powinno działać i wyglądać ok na każdym ekranie)i opublikował update do Wear OS

Mamy nadzieję, że za jakiś czas apka się pojawi na Waszych zegarkach :slight_smile: :watch:

Tu jest instrukcja jak najłatwiej połączyć się z bramką z zegarka

image

1 polubienie

Jeeeest :+1:

2 polubienia

A na moim nie dziala :frowning:
Zainstalowalem, ale po kliknięciu mam tylko czarną tarczę i się wyłącza. Zegarek Fossil Ftw4011

Już poprawione - update w drodze do Google Play.

PS: sorki za ten absurdalny test - nie ma to jak zapytać zegarek o godzinę i dostać odpowiedź z głośnika :wink:

2 polubienia

Przyszła aktualizacja. Apka się odpala, chce kod a ja go nie mam :scream:

Parowanie z bramką jest dopiero w wersji beta 0.103.6b0
Można się przełączyć na kanał beta, ale można po prostu przepisać do zegarka cały ID bramki.
np: dom-32xxxxxxxxx11

1 polubienie

Ktoś posiada zegarek Garmin Vivoactive 3 music i testował z AIS?
Wybrałem ten model ze względu na możliwość płatności Garmin pay.

Witam jaki zegarek polecacie zeby bateria dlugo trzymała Oppo czy Vivoactiv 3 moze jakis inny ?