⌚ LILYGO T-WATCH-2020 V3 mikrofon IPS dotykowy ESP32 WIFI głośnik wibracyjny Bluetooth silnik trzyosiowy akcelerometr krokomierz

Coś dla tych co lubią mikrofony :microphone:

Co powiecie na Jolkę na zegarku :watch: z ESP32?

https://pl.aliexpress.com/item/1005002053650442.html

A teraz będę trenował moją silną wolę :muscle: i do końca dnia postaram się wytrzymać i nie kupić!
Tylko jak powstrzymać… (oddychaj)… żądze, (oddychaj)… kupienia tego… już teraz!!! :wink:

3 polubienia

Szefie kupuj… i czekamy na implementację z asystentem domowym dla sterowania głosowego. Mogę odłożyć OPPO do szuflady i kupić to cudo jeśli dogada się z Jolką. :wink:

4 polubienia

hehe dzięki :slight_smile:

mam całe szuflady pełne takiego junku :wink: jak tak dalej się to potoczy, to drugi garaż będę musiał dobudować, albo parkować na zewnątrz… i to mnie troszeczkę czasami powstrzymuje.

Kolejna rzecz - wiadomo, że to nigdy nie zadziała tak jak zegarek z Wear OS…

Postaram się jakoś to wytrzymać (rozchodzić do końca dnia) i zamiast walczyć z Tasmota, na LilyGoT-Watch dopiszę jaką funkcjonalność w apce na naszych zegarkach :wink:

W temacie Wear OS, FB podobno w sekrecie pracuje nad nowym zegarkiem z Wear OS

Jak go zaczną rozdawać, w celu zbierania danych o zdrowiu użytkowników (bo taki pewnie mają model biznesowy), to rynek się powiększy bardzo - tego ciśnienia żeby mieć zegarek od FB nikt nie wytrzyma.

PS
Ale jak będziemy mieli dogadany rządowy projekt “Tele-Anioł 2” to robimy to na tym ESP32 :wink:

image

tu więcej o tej “Polskiej inowacji”

Pozdrowienia dla Kolegów innowatorów z Comarch :slight_smile:

4 polubienia

Zawsze możesz odsprzedać skoro tego tyle masz

Można i tak

Jeśli będą rozdawać i zadziała na nim jolka to byłoby fajnie

A jak jeszcze będzie na nim działać wasza apka to rozejdą się jak ciepłe bułeczki :wink:

Uważaj bo komar ma swych agentów wszędzie i rozsyłają śmieszne pisemka od prawników, milkną jak się zapyta o to gdzie te 38 baniek za projekt :wink: