Awaria AIS Dev1

Witam,
KOMPLETNIE nic nie robiłem z urządzeniem AIS Dev1 (nie grzebałem w niczym, nic nie dodawałem etc. - działało od kilku miesięcy z krótkimi przerwami po aktualizacjach systemu, zazwyczaj restart bramki wystarczał by wznowić jego działanie) ale od trzech dni mam całkowity brak dostępu do urządzenia pomimo prób restartu, restartu routera etc. Po podpięciu go do monitora mym oczom ukazał się taki oto widok:

Macie może jakiś pomysł - co w takim przypadku zrobić z urządzeniem - by wróciło do formy? - bo kompletnie NIE WIEM.

Za każdą podpowiedź - będę wdzięczny.
Pozdrawiam,
Radek

Reboot nów lub zasilanie i uruchom raz jeszcze

Dziękuję za poradę, wielokrotny restart, po każdej z opcji - NIC NIE WNOSI.

Może Ktoś pomóc?
Radek

Odezwij się do @Celina ona pomoże.
Pierwsze sprawdź czy nie masz jeszcze gwarancji. :slightly_smiling_face: U mnie poszła bramka na gwarancje i po 14 dniach miałem nowa :slightly_smiling_face:

Cześć @Kraszewsky , dziękuje za próbę pomocy.
Sprawdziłem - bramkę kupowałem 16.09.2020 r. od AI-Speaker - czy jest jeszcze na gwarancji?

Jeśli tak - to jak to załatwić ?
Pozdrawiam
Radek

Przerabialiśmy to już przecież -

@rkawalek napisz maila z dokładnym opisem co się dzieje, ktoś na pewno się odezwie.

na tego: i82ukfkuqe@allegromail.pl i82ukfkuqe@allegromail.pl; meila ?

Nie… Przeczytałeś mój wpis?

OK. Poszedł meil na info.
czekam,
Pozdrawiam.

Czy wystarczy to co napisałem w tym wątku?
Po uruchomieniu urządzenia mam ekran jak na załączonym zdjęciu.

NIC nie można z tego ekranu wykonać.

Mam opisać co dzieje się po wykonaniu kolejno punktów z tego ekranu?

Ale w EFEKCIE nie dzieje się NIC. cały czas ten ekran - lub ekran z LOGO AIS dużym na cały ekran i stoi/wisi.

Proszę o pomoc.
Pozdrawiam,
Radek

Support techniczny zdecyduje i pokieruje, co dalej.
Spokojnie :wink:

To co pojawiło się na tej bramce to tryb odzyskiwania systemu Android, czyli tzw. Android Recovery Mode. Czyli ta procedura:

Dzięki Android Recovery, możemy przywrócić system (który z jakiegoś powodu nie chce się uruchomić) z ukrytej partycji systemowej na bramce, do tak zwanego stanu fabrycznego - do wersji z dnia zakupu.

Niestety w przypadku bramki która ma 2 lata po takiej operacji czeka użytkownika dość czasochłonny proces aktualizacji składowych systemu do wersji LTS itd.

Dlatego zaproponowaliśmy też alternatywną opcję dla Klienta do wyboru - czyli naszą usługę programowania za kawę :coffee: Wgramy najnowszy obraz fabryczny i nie będzie trzeba nic aktualizować.

Kupując urządzenie AIS DEV macie gwarancje i wsparcie jeżeli coś pójdzie nie tak → wystarczy napisać na info@ai-speaker.com

2 polubienia