Brak dzwieku w aplikacji (Android 6.0)

Czesc, postanowilem odpalic apke AIS na starym tablecie. Prawie wszystko dziala poprawnie (musialem zaktualizowac webview) ale aplikacja nie odgrywa zadnych powiadomien. Tzn - mam automatyzacje, ktore wywoluje funkcje say_it, slysze tekst w apce na telefonie ale nie slysze na tablecie.
Wersja Androida to 6.0.1.

Ktos ma jakis pomysl co moge zrobic? Dzwieki w innych aplikacjach (np YT) dzialaja.

Był ten temat wczoraj jeśli chodzi o chrome ale może w przypadku apki analogicznie trzeba zainstalować zamiana tekstu na mowę i ściągnąć język Polski :slight_smile:

“Zamiana tekstu na mowę Google” mam zainstalowane :slight_smile: Wlasnie zrobilem test, w przegladarce tez nie dziala. Uzywam Chrome. WebView podbite do najnowszej wersji (na starszej w ogole nie mozna sie bylo zalogowac, ani w przegladarce ani w aplikacji).

Ha, problem nie jest zwiazany z wersja Androida (niestety, nie umiem zmienic tytulu watku). Problem jest zwiazany z typem uzytkownika:

  • jesli jestem zalogowany na uzytkownika nalezacego do grupy “administratorzy” - wszystko dziala ok, dzwiek jest slyszalny
  • jesli jestem zalogowany na uzytkownika, ktory nie nalezy do grupy “administratorzy” - brak dzwieku

Przypadek potwierdzony przy uzyciu:

  • Android 6.0 + aplikacja
  • Android 6.0 + Chrome
  • laptop Windows + Chrome
  • laptop Windows + Firefox

Problem istnieje zarowno w przypadku wywolywania uslugi say_it jak i podczas zadania pytania w interfejsie uzytkownika (sekcja “Asystentka”).

@jolka, jest szansa aby ten blad zostal naprawiony? Chcialem zrobic cos w rodzaju ‘panelu kontrolnego’ w kuchni - podglad kamer, stanu czujnikow, lokalizacja telefonow dzieci etc oraz powiadomienia w przypadku kiedy ktos otworzy furtke. Ale nie chce tego robic na uzytkowniku z prawami admina, coby dzieciaki czegos nie zmajstrowaly :slight_smile:

Dzięki za “rozkminę tematu” i konkretny opis… oczywiście sprawdzimy i jak to rzeczywiście tak działa (nie działa) to poprawimy. Damy znać, niebawem.

Błąd naprawiony - poprawka dodana do 0.108.6b1, czyli z kolejną aktualizacją będzie OK :wave:

Swietnie, czekam z niecierpliwoscia :slight_smile: