­čą│ DEV3 'game changer' ju┼╝ jest!

Uff, sprzedaż zakończona. To dobrze, bo na razie nie stać mnie na to cacko.
B─Ödzie zestaw bez pilota? Mam kupionego do DEV-1 wi─Öc po co dwa?

Kto┼Ť ma jaki┼Ť pomys┼é do czego wykorzysta─ç DEV-1?

No ale z Ethernetem bez 1GB to s┼éaboÔÇŽ

1 polubienie

fakt cena troch─Ö zaporowaÔÇŽ

Cena jak na nasze warunki i spodziewan─ů poda┼╝ nie jest tragiczna. Nie jest niska, ale nikt nie m├│wi┼é, ┼╝e takie rozwi─ůzanie b─Ödzie tanie. Dla fascynat├│w i wspieraj─ůcych rodzime rozwi─ůzania.
No i dla tych, kt├│rzy lubi─ů sobie pogrzeba─ç w bebechach softu, konfiguracjach i takie tam zabawy dla du┼╝ych ch┼éopc├│w :slight_smile:
Ja ju┼╝ zaczynam zbiera─ç na DEV-3. A czy uzbieram do czasu wyj┼Ťcia DEV-4 to si─Ö oka┼╝eÔÇŽ

Czy m├│wicie o cenie DEV3?
Je┼Ťli tak to nie uwa┼╝am za zaporow─ů. Nadal je┼Ťli mia┼ébym wybiera─ç, mi─Ödzy DEV3 a zestawem RPI4 z niezb─Ödnymi dodatkami czy nawet ma┼éo por─Öcznym u┼╝ywanym PC czy TC, to wygrywa DEV3. Pod warunkiem, ┼╝e ma si─Ö ┼Ťwiadomo┼Ť─ç co chcesz z tym zakupem robi─ç. Je┼Ťli doliczy─ç by jeszcze sw├│j czas na uruchomienie wszystkich funkcjonalno┼Ťci, kt├│re s─ů ju┼╝ z DEV3 po wyj─Öciu z pude┼éka, to cena jest wr─Öcz rynkowa, a nie zaporowa. Pomy┼Ťle─ç, ┼╝e podobne pieni─ůdze da┼éem za kontroler (bramk─Ö) do ExtaLife Zamela, kt├│ra jest tylko do Zamela i ma na pok┼éadzie LAN 10MB i kontroler STM32 z FLASH 2MB. Cena nie jest zwyk┼é─ů sum─ů koszt├│w produkcji i nak┼éadu pracy. Cena zawsze jest pochodn─ů odpowiedzi na pytania: jakiemu klientowi chc─Ö sprzeda─ç i ile klient jest w stanie zap┼éaci─ç?

2 polubienia

tak, ja jednak poczekam na pro. Nie licz─Ö ┼╝e cena b─Ödzie ni┼╝sza :slight_smile:

1 polubienie

Czekam r├│wnie┼╝ z niecierpliwo┼Ťci─ů na PRO i licz─Ö, ┼╝e cena b─Ödzie rozs─ůdnaÔÇŽ cho─ç wiele zale┼╝y co b─Ödzie w zamian i czym AIS mnie zaskoczy (w co nie w─ůtpi─Ö).

Sprzeda┼╝ nie jest zako┼äczona, tylko chwilowo wstrzymana, bo wczoraj kto┼Ť wykupi┼é wszystko, co mieli┼Ťmy przygotowane + trzeba przygotowa─ç wi─Öcej, zakup poza Allegro.
Jest to bardziej customowe zam├│wienie, dogadali┼Ťmy si─Ö, ┼╝e dorobimy te┼╝ kawa┼éek specyficznego kodu. B─Ödziemy przez kilka dni w to zam├│wienie zaanga┼╝owaniÔÇŽ ale spokojnie, wr├│cimy do Was jak tylko ogarniemy temat.

tiaÔÇŽ
Przeczytaj pismo, kt├│re dostali┼Ťmy dzisiaj:
Uwaga! Premiera- po raz pierwszy w Internecie! Taniej ju┼╝ nie b─ÖdzieÔÇŽ

Oby si─Ö nie okaza┼éo, ┼╝e AIS wypu┼Ťci kilka PRO a kto┼Ť - hurtowo, w customowym zam├│wieniu; jak DEV3 - wykupi wszystkoÔÇŽ:wink:

1 polubienie

Troch─Ö zabrzmia┼éo jak pretensjaÔÇŽ
Obserwujesz w┼éa┼Ťnie przewag─Ö popytu nad poda┼╝─ů. Nie bardzo wiem tylko, co tym wpisem chcesz osi─ůgn─ů─ç b─Öd─ůc pragnieniem a Sprite. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

To nie tylko my mamy problem z dost─Öpem do elektronikiÔÇŽ dzisiaj przysz┼éo kolejne info nie mamy ju┼╝ kolejnego zam├│wionego elementu, ten rok taki chyba b─Ödzie.

A ja tak zapytam, może dalo by sie zrobić pre-order na bramke Pro. Chętnie bym się pisał na to.

1 polubienie

Przeczyta┼éem pismo, ale za choler─Ö nic nie rozumiemÔÇŽ
:smiley: :smiley: :smiley:

To jest chyba o tym, ┼╝e dostawa kr├│wek si─Ö op├│┼║ni :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Wszystko p├│jdzie w g├│r─Ö, bo jest ogromna poda┼╝. Wszystkie zam├│wienia b─Öd─ů przekalkulowane w momencie realizacji/wysy┼éki.
Podsumowuj─ůc, nie oczekuj od zespo┼éu AIS ceny czegokolwiek na teraz, bo sami nie wiedz─ů za ile dostan─ů, dok┼éada─ç do garnuszka nie b─Öd─ů ┼╝eby spe┼éni─ç obietnic─Ö ceny.

1 polubienie

@Stravi - chyba jednak lepiej znasz chi┼äski ni┼╝ te boty w szarej chmurzeÔÇŽ

2 polubienia

Raczej popyt :wink:
A teraz tekst, kt├│ry uzupe┼éni wiadomo┼Ť─ç do 20 znak├│w :smiley:

Tak, masz racj─Ö. Mea culpa :slight_smile:

Pytanie powracaj─ůce jak bumerang. Jest szansa na powr├│t DEV3 do sprzeda┼╝y w najbli┼╝szym czasie?

C├│┼╝. Jak wiesz te z Allegro posz┼éy wszystkie (prawie) hurtowoÔÇŽ :crazy_face:

Ale @jolka swego czasu pisa┼éa, ┼╝e co┼Ť do Botlandu mia┼éo p├│j┼Ť─ç wi─Öc mo┼╝e oni maj─ů?

1 polubienie

Tak, ko┼äczymy jeden projekt i wracamy ze sprzeda┼╝─ů ju┼╝ na dobre.
Zautomatyzowali┼Ťmy proces programowania bramek, kodowania tag├│w nfc pod dekielkiem, drukowania listu ÔÇťpowitalnegoÔÇŁ, b─Ödzie ju┼╝ p┼éynniej to sz┼éo.
Wznowimy sprzeda┼╝ za tydzie┼ä. @kknd jak cie si─Ö ┼Ťpieszy to napisz do @Celina - mo┼╝e ma jak─ů┼Ť jedn─ů gotow─ů :wink: Jak poza Allegro to 20zl tanie - bez prowizji Allegro.

Sprzedajemy też poza Allegro(to się opłaca przy większym zamówieniu bo nie ma prowizji Allegro).
Bootland te┼╝ czeka, mieli zapisanych klient├│w i to co im wys┼éali┼Ťmy sprzedali bez wystawiania, mieli┼Ťmy wys┼éa─ç dostaw─Ö do ko┼äca tego tygodniaÔÇŽ ale nie dali┼Ťmy rady. Wy┼Ťlemy do Bootland w przysz┼éym tygodniu.

3 polubienia