🥳 DEV3 'game changer' już jest!

Uff, sprzedaż zakończona. To dobrze, bo na razie nie stać mnie na to cacko.
Będzie zestaw bez pilota? Mam kupionego do DEV-1 więc po co dwa?

Ktoś ma jakiś pomysł do czego wykorzystać DEV-1?

No ale z Ethernetem bez 1GB to słabo…

1 polubienie

fakt cena trochę zaporowa…

Cena jak na nasze warunki i spodziewaną podaż nie jest tragiczna. Nie jest niska, ale nikt nie mówił, że takie rozwiązanie będzie tanie. Dla fascynatów i wspierających rodzime rozwiązania.
No i dla tych, którzy lubią sobie pogrzebać w bebechach softu, konfiguracjach i takie tam zabawy dla dużych chłopców :slight_smile:
Ja już zaczynam zbierać na DEV-3. A czy uzbieram do czasu wyjścia DEV-4 to się okaże…

Czy mówicie o cenie DEV3?
Jeśli tak to nie uważam za zaporową. Nadal jeśli miałbym wybierać, między DEV3 a zestawem RPI4 z niezbędnymi dodatkami czy nawet mało poręcznym używanym PC czy TC, to wygrywa DEV3. Pod warunkiem, że ma się świadomość co chcesz z tym zakupem robić. Jeśli doliczyć by jeszcze swój czas na uruchomienie wszystkich funkcjonalności, które są już z DEV3 po wyjęciu z pudełka, to cena jest wręcz rynkowa, a nie zaporowa. Pomyśleć, że podobne pieniądze dałem za kontroler (bramkę) do ExtaLife Zamela, która jest tylko do Zamela i ma na pokładzie LAN 10MB i kontroler STM32 z FLASH 2MB. Cena nie jest zwykłą sumą kosztów produkcji i nakładu pracy. Cena zawsze jest pochodną odpowiedzi na pytania: jakiemu klientowi chcę sprzedać i ile klient jest w stanie zapłacić?

2 polubienia

tak, ja jednak poczekam na pro. Nie liczę że cena będzie niższa :slight_smile:

1 polubienie

Czekam również z niecierpliwością na PRO i liczę, że cena będzie rozsądna… choć wiele zależy co będzie w zamian i czym AIS mnie zaskoczy (w co nie wątpię).

Sprzedaż nie jest zakończona, tylko chwilowo wstrzymana, bo wczoraj ktoś wykupił wszystko, co mieliśmy przygotowane + trzeba przygotować więcej, zakup poza Allegro.
Jest to bardziej customowe zamówienie, dogadaliśmy się, że dorobimy też kawałek specyficznego kodu. Będziemy przez kilka dni w to zamówienie zaangażowani… ale spokojnie, wrócimy do Was jak tylko ogarniemy temat.

tia…
Przeczytaj pismo, które dostaliśmy dzisiaj:
Uwaga! Premiera- po raz pierwszy w Internecie! Taniej już nie będzie…

Oby się nie okazało, że AIS wypuści kilka PRO a ktoś - hurtowo, w customowym zamówieniu; jak DEV3 - wykupi wszystko…:wink:

1 polubienie

Trochę zabrzmiało jak pretensja…
Obserwujesz właśnie przewagę popytu nad podażą. Nie bardzo wiem tylko, co tym wpisem chcesz osiągnąć będąc pragnieniem a Sprite. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

To nie tylko my mamy problem z dostępem do elektroniki… dzisiaj przyszło kolejne info nie mamy już kolejnego zamówionego elementu, ten rok taki chyba będzie.

A ja tak zapytam, może dalo by sie zrobić pre-order na bramke Pro. Chętnie bym się pisał na to.

1 polubienie

Przeczytałem pismo, ale za cholerę nic nie rozumiem…
:smiley: :smiley: :smiley:

To jest chyba o tym, że dostawa krówek się opóźni :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Wszystko pójdzie w górę, bo jest ogromna podaż. Wszystkie zamówienia będą przekalkulowane w momencie realizacji/wysyłki.
Podsumowując, nie oczekuj od zespołu AIS ceny czegokolwiek na teraz, bo sami nie wiedzą za ile dostaną, dokładać do garnuszka nie będą żeby spełnić obietnicę ceny.

1 polubienie

@Stravi - chyba jednak lepiej znasz chiński niż te boty w szarej chmurze…

2 polubienia

Raczej popyt :wink:
A teraz tekst, który uzupełni wiadomość do 20 znaków :smiley:

Tak, masz rację. Mea culpa :slight_smile:

Pytanie powracające jak bumerang. Jest szansa na powrót DEV3 do sprzedaży w najbliższym czasie?

Cóż. Jak wiesz te z Allegro poszły wszystkie (prawie) hurtowo… :crazy_face:

Ale @jolka swego czasu pisała, że coś do Botlandu miało pójść więc może oni mają?

1 polubienie

Tak, kończymy jeden projekt i wracamy ze sprzedażą już na dobre.
Zautomatyzowaliśmy proces programowania bramek, kodowania tagów nfc pod dekielkiem, drukowania listu “powitalnego”, będzie już płynniej to szło.
Wznowimy sprzedaż za tydzień. @kknd jak cie się śpieszy to napisz do @Celina - może ma jakąś jedną gotową :wink: Jak poza Allegro to 20zl tanie - bez prowizji Allegro.

Sprzedajemy też poza Allegro(to się opłaca przy większym zamówieniu bo nie ma prowizji Allegro).
Bootland też czeka, mieli zapisanych klientów i to co im wysłaliśmy sprzedali bez wystawiania, mieliśmy wysłać dostawę do końca tego tygodnia… ale nie daliśmy rady. Wyślemy do Bootland w przyszłym tygodniu.

3 polubienia