Problem z notyfikacja - say_it nie dziala lokalnie na bramce

Oki - wg instrukcji zajmie to ok 1h, wiec zerkne dopiero wieczorem. W miedzyczasie trzeba zapracowac na kolejne gadgety :slight_smile:

Dobra, sprobowalem zmigrowac wg instrukcji ale poleglem na odinstalowywaniu aplikacji. Zglosilem swoj problem w osobnym watku (tutaj). Wiec na razie dyskusja on-hold, wroce do tego tematu jak rozwiaze problem z migracja :slight_smile:

Spróbuj kilka razy odinstalować. Mi i kumplowi poszło za jakimś 3 razem

1 polubienie

Dzieki :slight_smile: Faktycznie, po kilku probach zakonczonych niepowodzeniem, wreszcie sie udalo.

Niestety, glowny problem pozostal. Gdy odinstalowalem AIS dom i zrestartowalem bramke, podczas startu polecial crash na TTS. No i jak teraz probuje zmusic Jolke do gadania, to wciaz mam

TextToSpeech: speak failed: not bound to TTS engine

@jolka, jakies inne pomysly? :slight_smile:

Reset bramki chyba tylko Ci pozostał.

A czy migracja serwera nie robi przy okazji resetu bramki? Chyba ze masz na mysli przywrocenie ustawien fabrycznych. Poczekajmy co @jolka doradzi :slight_smile:

Tak- przywrócenie ustawień fabrycznych. Większość przywróci Ci kopia zapasowa, ale na pewno coś zostanie do ręcznej zabawy.

@jolka, powinienem przywrocic ustawienia fabryczne czy probujemy cos innego? Wlasciwie zauwazylem u siebie jezscze inne problemy z platforma (opisane tutaj)

Znowu zwiecha. Poszedł reset

@jolka, tak sie niesmialo przypominam… :wink:

Dla potomnych… Jedynym ratunkiem okazal sie byc reset do ustawien fabrycznych. Poszlo to z malymi przygodami - bramka wisiala przed kilkanascie minut, nawet do pol godziny; jak juz wstala poprawnie to serwis say_it nie byl w ogole dostepny. Ale w koncu sie udalo (Jolka jak kosiarka, n-ty restart pomogl :wink: ) i teraz TTS smiga jak nalezy.
Mam jeszcze inne problemy ale zwiazane z innymi tematami. Ten temat mozna uznac za zamkniety.