Przedstaw się (kilka słów o sobie)

Witam mam na imię Łukasz i mam 28 lat

Mam dysleksję i często popełniam błędy w zdaniach

Mam problemy z formułowanie zrozumiałych zdań

Lubię słuchać techno

Interesuje się nowymi technologiami

Witaj na forum :slightly_smiling_face: Masz już bramkę AIS?

Kolega się chwalił że ma i zastanawiam czy se kupić ale najpierw sprawdzam tutaj opinie ale widzę że tutaj panuje ostatnio nerwowa atmosfera i jakie mogą być problemy i czy warto inwestować w najnowszą wersję

To zależy czego oczekujesz. Jeżeli chodzi o sterowanie domem - jak najbardziej; super rzecz. Home Assistant , Zigbee, integracje - wszystko to standard i w świetnej oprawie od AIS.

Jeżeli chodzi o sterowanie głosowe - tutaj gorzej, wg mnie bo wciąż nieprzewidywalnie.

@Akszyn i @Techno - ten sam styl pisania, obaj ze Szczecina i z tego samego IP - przypadek czy to już choroba Afektywna Dwubiegunowa ???

Wybacz kolego ale w ten sposób nie przysporzysz sobie zwolenników na forum.
Prywatna wiadomość, którą dzisiaj dostałeś miała na celu zwrócenie Ci uwagi na niestosowne korzystanie z dobrodziejstw tego forum (podbijanie starych postów, wielokrotne ich edytowanie i bezsensowne cytowanie), ale jak widać to do Ciebie nie dociera i pogrążasz się jeszcze bardziej zakładając nowe konto. Wszyscy wiemy czym jest dysleksja i szczerze Ci współczujemy, ale ona nie uprawnia Cię do tego typu nadużyć!

PS: Ciekawi mnie czy wybrniesz z tego z twarzą czy też dostaniesz bana (i to nie będzie Prima Aprilis).

3 polubienia

Masz mnie stworzyłem nowe konto aby zacząć od nowa bo tamto było już spalone a poza tym odpisałem ci na (tamtą) prywatną wiadomość i czekam na odpowiedź. Z góry przepraszam za nadużycia i może nie potrafię wiele rzeczy do czego się przyznaje. Proszę o wskazówki w wiadomości prywatnej na pierwsze konto i tam kontynuowanie rozmowy @Sebastian aby nie powodować większego chaosu i nie potrzebnie nie denerwować (nieświadomie) reszty użytkowników forum

Czytają ten wpis pomyślałem, że to już ten chatbot, o którym pisał @begginer.
Ale potem pomyślałem, że niemożliwe aby był aż tak… :thinking: przebiegły. A tu proszę… “nieświadomie” ktoś nas oszukuje?

@Szamotuly2004 a mi jest po prostu przykro…

2 polubienia

To jeszcze ja wtrącę swoje trzy grosze…
@Akszyn założenie nowego konta bez zmiany formy i sposobu wypowiadania się, jakiego na tym forum używasz, nie ma najmniejszego sensu. To nie jest tak, że tamto konto jest już spalone -każde Twoje nowe konto będzie tak samo spalone, jeśli nie zaczniesz przestrzegać kilku prostych zasad (to się tyczy również messengera). Dostałeś ostrzeżenie z konkretnymi wskazówkami, co możesz robić inaczej (albo czego nie robić), żeby Twoje wpisy były zrozumiałe i oczywiste dla innych użytkowników. Przeanalizuj je proszę jeszcze raz i postaraj się wprowadzić je w życie.

2 polubienia

No mi trochę też ale raczej z innego powodu i jeszcze raz chciałbym przeprosić wszystkich za moją upierdliwość przez którą zostałem zdegradowany na głównym koncie a często nie świadomie podnoszę komuś ciśnienie. Nie chciałbym aby na stałe przylgnęła do mnie etykieta toksycznego użytkownika na tym forum którego należy ignorować lub zbanować

2 polubienia