Pytanie odnośnie podłączenia shelly do bramy

Witam czy na oryginalnym sofcie będzie działać jako otwieranie bramy chodzi mi aby dawało impuls i gasiło się zaraz.Posiadam orginalny shelly 1 ale tej funkcji nie znalazłem lub czy ktoś posiada shelly 1 przerobiony na tasmote i podłączony do bramy?Prosze o porady
Znalazłem temat Jak Tomasz użył sonoffa do bramy czyli najlepiej było by wgrać tasmote i ustawić PulseTime i mam impulsowy włącznik prawda?

Wydaje mi się, że tu masz tę opcję:

W połączeniu z:

To zależy czego oczekujesz po tym urządzeniu… czy jakieś dodatkowe funkcje, których nie można zrealizować bez oryginalnego oprogramowania.

Dziękuję wszystko działa o to mi chodziło chcę go podpiąć pod bramę a podgląd otwierania bramy będę miał w kamerze.Myslalem że tamta opcja tyczy się tylko urządzenia podpiętego pod czujnik ruchu.Chyba że tasmota pod bramę będzie lepsza?

Witam.
Ja mam to zrobine trochę inaczej.
W aplikacji shelly mam rozłączony przekaźnik i czas wyłączenia 0.5 sekundy .Do wejścia przekaźnika mam podpięty kontrakton magnetyczny przymocowany do prowadnicy.( Otwarcie bramy)
Można rozszerzyć możliwości dokupując do Shelly addons, i podpiąć inny kontaktron. . Działa na oryginalnej integracji.

A jak rozłączyła przekaźnik ? Przecież złącz I i O są beznapieciowe

niedz., 22 sie 2021, 13:43 użytkownik Sasza z AI-Speaker <ai_speaker@discoursemail.com> napisał:

Shelly1 można zasilić przy bramie 24v . Do złącza L i N podpinamy + i - ( patrz naklejka na przekaźniku). Kable kontaktronu jeden do ,Sw’’ ( dlatego trzeba odłączyć przekaźnik ) drugi do minusa. Z wyjścia I - 0 na wejście beznapięciowe bramy . I działa