Zigbee2MQTT - device is NOT supported

Jaką masz bramką? Na DEV 1 oraz PRO 1 najnowszy soft z kanału alfa hula bez problemów. Na innych nie powiem bo nie mam.

DEV3. Jestem po aktualizacji, ale niestety dalej wyskakuje, że urządzenie jest nie wspierane :frowning:

Rozumiem że po aktualizacji parowałeś ją ponownie?
Moja GTZ08 ruszyła dopiero po aktualizacji z2mqtt do 1.22.1.

obraz

Udało się połączyć głowicę o oznaczeniu GTZ06 (w sklepie houseiq). Wystarczyła aktualizacja do BETA 1.22.0. Dziękuję za pomoc i naprowadzenie :slight_smile:

Wszystko działa ok? Aktualizuje temperaturę, można ustawić harmonogramy, presety i odczytać położenie zaworu? Cały czas się waham czy odsyłać swoją GTZ 08.

Przepraszam, że dopiero teraz. Pokazuje temp, nie wiem gdzie można ustawić te harmonogramy (widzę, że są rozpisane, ale nie wiem jak je edytować). Co masz na myśli przez preset? Położenie zaworu pokazuje, ale kosmiczne wartości przeważnie (może to jest póki co, bo dom nagrzewa się ponieważ dzisiaj przerabiałem właśnie centralne). Powiem tak póki co się dobrze zapowiada, myślę, że po stabilizacji AIS będzie jeszcze lepiej. Aczkolwiek z GTZ05 problemów nie było wgl (po prostu jakaś wadliwa mi się trafiła), zobaczymy co będzie jak wróci z serwisu.

Jeszcze takie pytanie z mojej strony: czy wiesz jak w lovelace w karcie Termostat było tylko jak dla ogrzewania centralnego, a nie funkcje jak dla klimatyzatora? W sensie żeby był tylko płomyczek, terminarz i wyłączenie, a nie jeszcze funkcja chłodzenia, wentylacji itd.