AIS dom, mobilna aplikacja na Android, Open Beta

Nasze testy beta robiliśmy tylko wewnętrznie (dla zamkniętej grupy). Teraz tą grupę otwieramy i każdy (kto sam nie kompiluje aplikacji ale nie lubi też czekać na wydanie oficjalne) może dołączyć do wersji beta:

Jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć, wystarczy kliknąć w ten link:

https://play.google.com/apps/testing/pl.sviete.dom

a potem zatwierdzić

PS
jedyna zmiana w tej wersji w stosunku do wersji opublikowanej to nowe słowa aktywujące.
Pracujemy jeszcze nad kilkoma poprawkami i przed końcem roku opublikujemy nową wersję.

PS2
tu są źródla tej aplikacji, gdyby ktoś chciał coś poprawić / dodać to jesteśmy oczywiście otwarci

3 polubienia

Dobrze by było aby każdy mógł ustawic własne wake Word w aplikacji. Moja papuga juz drze jape hej maja, hej maja i uaktywnia mikrofon ps3 :grin::grin::grin:

Przecież papugi zawsze będą odtwarzały często słyszane słowa i dźwięki :slight_smile: więc nawet jakbyś miał swoje hot wordy, to i tak się nauczą i będą uruchamiały Ci mikrofon :wink:

No tak ale jak się nauczy to ja myk znowu na inny hot word ustawiam itd. :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

2 polubienia

Czy jest szansa aby aplikacja wykorzystywała aparat do wzbudzenia ekranu ? (Wykrycie ruchu podświetla ekran)
Coś podobnego jak w WallPanel.
Było by idealnie :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Dlaczego nie mogę zainstalowac tej aplikacji na samsung s10+.

@paciuk to chyba o Tobie piszą w internecie

Hihihihi ale się uśmiałem :+1::sweat_smile:

2 polubienia

Na szczescie nie :grin::grin::grin:

3 polubienia

Oooo Żako :slight_smile: piękna
z tego co wiem to @tomek a takie 2, jedną dziką a drugą od pisklaka :baby_chick: (siada mu na ramieniu i chce wyjadać z talerza :)))
kaszlą tak jak Ojciec, wołają po mieniu identycznym tonem głosu jak Mama
dziękują żeby dostać jabłko i mówiąc dziękuję pochylają głowę,
niewiarygodne co te ptaki potrafią!

A jeżeli chodzi o własne słowo hot-word to niestety nie jest takie proste.
Są firmy które to robią na zlecenie, dla firm które nie chcą utracić marki (brenda) na rzecz Hej Google.

Jedna z firm która to robi jest

inna to

Więc jak by ktoś miał taką technologię w Polsce to może zarabiać sporo na takiej usłudze trenowania słów dla firm.
My rozmawiamy z 4 firmami które to robią.
Wytrenowanie słowa kluczowego może kosztować tyle co ten mercedes z “Hej Mercedes” :slight_smile: