AIS i integracja z KNX - projekt płatny

Cześć,
pisaliście kiedyś żeby zgłaszać płatne projekty.

szukam kogoś kto robił integracje i pomocy z połaczeniem AIS i KNX

The integration requires a local KNX/IP

Za krótki jestem żeby ogarnąć to sam. Bramka ma oczywiście moduł IP jest dostępna w sieci. Do wizualizacji służył

Wsparcie oczywiście $$$ nie chce nic za darmo.

Więcej wiary. Poczytaj dokumentację HA, AIS. Pooglądaj przewodniki i postaraj się zrozumieć jak działa Home Assistant.

Na początek

Cześć,
@Cezary.K
Widziałem za krótki jestem w HA żeby się tego w pojedynke podjąć. Więc szukam czy ktoś z użytkowników robił juz taką integracje.

do dodania:

  1. rolety
  2. światło
  3. czujnik obecności.

Głupi nie jestem trzeba by mi tylko pokazać ja jednym przykładzie resztę ogarnę tak myśle :slightly_smiling_face:

Wszystko jest na tym forum. Pytaj śmiało, a na pewno ja czy jeszcze parę osób naprowadzą na materiały. Tak aby nie tracić czasu na poszukiwania i odrywanie koła na nowo. Koniecznie zacznij od deski do deski z dokumentacją AIS, ten projekt jest naprawdę dobrze opisany dla początkujących.

KNX jest dość niszowy w prywatnych inwestycjach (tak myślę) więc może się okazać, że szybciej sam się doktoryzujesz z HA. Jeśli sam ogarniasz swoje KNX to koniecznie nie oddawaj pola komuś i próbuj sam. Nikt nie wie najlepiej czego potrzebujesz, a już na pewno nawet Ty nie wiesz co jeszcze możesz odkryć. Przecież dla zmiany jednego elementu, za jakiś czas, nie będziesz szukał znowu kogoś do wpisania jednego czy dwóch wierszy konfiguracji.

@Cezary.K powinieneś zostać nowym Kołcz Majk :slight_smile: w HA, żartuje oczywiście , racja jak nie zrobisz sam to sie nie nauczysz.