☁ AIS nowy wspaniały początek!

AIS nowy wspaniały początek!

:speaker: :handshake: :cloud:

AIS łączy siły z partnerem i w kolejnej wersji zostanie zintegrowany z chmurą Googlol!!!

Nowa integracja z chmurą Googlol oznacza początek nowej ery dla AI-Speaker. Łącząc się z chmurą Googlol, AIS będzie w stanie zaoferować swojemu użytkownikowi lepsze wrażenia. Dzięki scentralizowaniu wszystkich usług AIS w chmurze Googlol, ludzie z odpowiednimi uprawnieniami mogą łatwo przeglądać wszystkie uruchomione instancje AIS na całym świecie!
Otwiera to możliwość np. łatwego udostępniania danych o wszystkich zdarzeniach w domach.

Dla dobra użytkownika, AIS, Googlol i jego partnerzy będą mieli teraz wgląd w to, jakich urządzeń używają ludzie, oraz o czym mówią w domu, co ułatwia podjęcie kluczowej decyzji - jakie urządzenie zaoferować do kupienia jako następne. Jakie to niesamowite!

Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników AIS, nareszcie każdy dostanie darmowe trzy mikrofony :studio_microphone: :studio_microphone: :studio_microphone: oraz 2 kamery :camera: :camera_flash: Wszystko stale włączone i podłączone do chmury. Dla Ciebie!

Nie oszukujmy się to lutowanie żeby przejść na Tasmote i Zigbee2Mqtt nie jest wcale takie proste - teraz będzie naprawdę łatwiej!

To wspaniałe! :+1: :tada:

* Aby rozpocząć korzystanie z integracji AIS Googlol, jedyne, co musisz zrobić, to zaakceptować umowę na kilkadziesiąt stron którą nasi prawnicy przygotowują dla Ciebie. Pokażemy CI ją przez chwilę w kolejnej wersji, w interfejsie użytkownika.

4 polubienia

No w końcu, brawo!!!
A dałoby się też dogadać z Alexol?

1 polubienie

Super żart, podpisuję umowę w ciemno. Te mikrofony to pod USB czy po BLT dajecie? Zawsze chciałem dostać coś za darmo. Już mam dość odłączania tej bramki od prądu i włączania ponownie wtyczki. Może teraz będzie łatwiej z Szeszeli sterować tym gniazdkiem z Tasmota do restartu bramki. Jeszcze zmigrujcie mi wszystko z Tasmota do GoogloI i żeby się tylko dało bez odpinania, tak z OTA… Czy jak Wy to tam robicie.
:wink:

2 polubienia

Już przesyłam Panu pierwszy draft preambuły do umowy… ale spokojnie wszystko będzie można kliknąć bez czytania :wink: w nowej wersji, i nastąpi automatyczna migracja do Chmury :cloud:

3 polubienia

Pani Kochana, ja tam kliknę gdzie trzeba, tylko gdzie adres do wysyłki tych mikrofonów i kamer się wpisuje? Przecież wiadomo że Wy tam dbacie o klienta i jesteście fachowcami. A jak coś nie będzie działać to też wiadomo, czyja to wina i że Wasza znaczy. Więc wszystko ustalone… Kiedy mnie dacie dostęp i sprzęt? Czy oprócz bramki DEV Pro jeszcze coś muszę kupić i jaki ten abonament duży będzie?

2 polubienia

Spokojnie, adres zgadniemy :wink: tzn sam się doda do Twojego konta, wystarczy że po kliknięciu zgody zamówisz chociaż raz pizzę przez telefon :wink:
Wysokość abonamentu będzie ustalona na podstawie wartości wszystkich urządzeń w Twoim domu podłączonych do prądu - samo się będzie ściągało z konta, także spoko, nie trzeba będzie nic wypełniać i bez sensu kilkać :wink:

2 polubienia

Jak darmowe to poproszę 2 kilo :wink:

Ładne prima aprilis :slight_smile:

Hahah jak widzę chmurę to od razu mi się nasunęło jaki wczoraj był dzień :wink:
Niezły żart :slight_smile:

A może lepiej z chmurą Spotify :wink: ?
Asystent głosowy Spotify będzie służył do zbierania naszych danych. Po co? Do reklam oczywiście (antyweb.pl)

I napisał to red. Krzysztof Rojek dla antyweb.pl, który - jak wiadomo - żadnych reklam nam nie serwuje…:slight_smile:

Tak, masz racje co raz więcej lokowania produktów i artykułów z “sponsorami” ale co raz trudniej znaleźć coś bez takiej nachalnej formy. My to rozumiemy ale jesteśmy w mniejszości. Takie czasy niestety :face_with_raised_eyebrow: