AIS Google Home - Niepoprawne dane oAuth - brak integracji?

Witam,
przy próbie dodania integracji AIS Google Home i robieniu krok po kroku według dokumentacji pojawią się błąd autoryzacji

TypeError: Cannot read property '0' of undefined
    at /home/dom/assistant/google-home-relay/server/ais_add_device.js:13:85
    at Layer.handle [as handle_request] (/home/dom/assistant/google-home-relay/node_modules/express/lib/router/layer.js:95:5)
    at next (/home/dom/assistant/google-home-relay/node_modules/express/lib/router/route.js:137:13)
    at Route.dispatch (/home/dom/assistant/google-home-relay/node_modules/express/lib/router/route.js:112:3)
    at Layer.handle [as handle_request] (/home/dom/assistant/google-home-relay/node_modules/express/lib/router/layer.js:95:5)
    at /home/dom/assistant/google-home-relay/node_modules/express/lib/router/index.js:281:22
    at Function.process_params (/home/dom/assistant/google-home-relay/node_modules/express/lib/router/index.js:335:12)
    at next (/home/dom/assistant/google-home-relay/node_modules/express/lib/router/index.js:275:10)
    at Function.handle (/home/dom/assistant/google-home-relay/node_modules/express/lib/router/index.js:174:3)
    at router (/home/dom/assistant/google-home-relay/node_modules/express/lib/router/index.js:47:12)

Zdaje mi się że to może być połączone z tym

Tylko, że to dotyczy 2022.4 i jest na Alfie, a ja jestem na Beta.
Ale teraz spojrzałem, że pomimo zainstalowanej integracji AIS Kalendarz to kalendarza też nie mam…
Ais Kalendarz spróbuję przeinstalować, no ale AIS Google Home tak czy siak nie daje się zainstalować

EDIT: Przeinstalowanie kalendarza na chwilę działa. Użycie opcji “wczytaj ponownie” powoduje zniknięcie kalendarza z paska po lewej stronie, ale fakt, jest coś na rzeczy:

1 polubienie

@jolka Czy możecie sprawdzić czy da się dodać integrację AIS Google Home?
Powyższy zrzut błędu IMO wskazuje na problem programistyczny raczej