🤖 Amazon ogłosił właśnie kilka nowych inteligentnych urządzeń domowych

Amazon ogłosił właśnie kilka nowych inteligentnych urządzeń domowych.

:robot:

Amazon ogłosił swojego „domowego robota” – urządzenie na kółkach o nazwie Astro, które ma wyświetlacz, szereg czujników i kamerę, która wystaje z górnej części ciała jak maszt. Amazon reklamuje Astro jako przełom w inżynierii i realizację odwiecznego marzenia - zbudowali robota, który może pomóc w domu!


Zródło:


Moja prywatna opinia / złośliwa krytyka.

Astro, ma docelowo kosztować $1,449.99 (pierwsza partia ma być za $999), czyli w Polsce po doliczeniu VAT i cła to będzie jakieś 9 tysięcy złotych, dla tych, co sami ściągną z USA, bo oczywiście nie będzie mówił po polsku, w kraju nad Wisłą się jeszcze nie opłaca inwigilować i skanować kamerą domów.

W reklamie jest wszystko co trzeba, jest para, która nie wie, czy zakręciła gaz, są też inne politycznie poprawne wątki i rozwiązywanie problemu z bezpieczeństwiem - coś co w sumie wszyscy uznają za przydatne.
Mimo to ja tego nie kupuje, dla mnie to nie domowy robot, ale kamera na kółkach.

“Astro follow me” pada w filmie kilka razy, przypadek? Nie sądzę! :wink:
Już widzę oczami wyobraźni jak Astro jeździ po magazynach na Wrocławski Bielanach i sprawdza czy wszyscy dobrze “performują” :slight_smile:


4 polubienia