Integracja robota koszącego

Cześć, czy ktoś z Was integrował może robota koszącego? Czy prócz Husqvarny jest jeszcze coś sensownego na rynku?

Worx landroid ma integracje


Ani razu w tym roku nie kosiłem tego trawnika

5 polubień

No i pięknie :slight_smile: Muszę poczytać o tej marce.

wr143e na 1000m, kosze 1200m prostego trawnika
Na niemieckim warehouse kupiłem za 3k
Są modele zeszłoroczne jak mój i nowe droższe, które są coś ulepszone ale bardziej bełkot marketingowy.
Największą zaletą to nóż z boku i koszenie obrzeża jak jest płaskie, mam granitem zrobione i elegancko kosi, nie muszę dokaszać.

Troche się na czytałem o kosiarkach i ten był cena do jakości najlepszy, teraz po czasie powiem ze to była świetnie wydana kasa.

4 polubienia

Teraz sobie przypominam, że widziałem niegdyś oferty na pepperze.
Nawet jest teraz promka na amazonie i kusi czy nie skorzystać :slight_smile:
Patrząc na cenę to na Husqvarnę o podobnych możliwościach musiałbym wydać około 8000 PLN, a tu niecałe 2500… ale nie przywykłem do spontanicznych zakupów :sweat_smile:

Polecam warehouse
Zainstaluj sobie keepa, wtyczkę co monitoruje ceny i jak się pojawi to dostajesz maila i kupujesz.
Co chwila jakieś się pojawiaja
Mój przyszedł nowy, nie dotknął trawnika.
Nie wiem jak duży masz trawnik, na prosty kształt może być 1:1 a jak skomplikowany to lepiej trochę większego kupić.

Off topic: podasz linka do strony tego “keepa”.

wtyczka w przeglądarce
Wszystkie amazony oprócz polskiego :slight_smile:

Ustawiasz alert i dostajesz maila

ja również poproszę o rozwinięcie :slight_smile:

Mój trawnik to około 380m2. Jedyna przeszkoda to domek dla dzieci z huśtawkami. Wydaje mi się też, że trawa nierówno rośnie i tworzą się takie jakby kępki co może z początku tworzyć pewne problemy z koszeniem przez robota…
Patrząc na modele Worxa to pomiędzy M500 i M700 widzę 100 PLN różnicy, więc wziąłbym M700.

No warehouse to dział że zwrotami amazona.
Ktoś kupuje, testuje lub nie i oddaje w 30 dni.
I potem wystawiają za mniejsza kasę.
Wiele rzeczy kupiłem tak, 30-70% taniej niż nowe. A zdążało się ze przychodzily zaplombowane oryginalne Kartony takie trochę lotto. Albo piszą że na górze przedmiotu masz ryskę i przychodzi ci ekspres do kawy zamiast za 1590 to za 600zl i ma faktycznie ryskę na górze… Dwie minuty jej szukałem :slight_smile: tym konsumentom to już się w dupach poprzewracało.
Oczywiście jak będzie coś nie tak to robisz zwrot. Pełna gwarancja itp.

“Sprzedawca amazon” szukaj a już na pewno “realizacja przez amazon”

1 polubienie

No dobra, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :sweat_smile:
Kupiony w amazon WR165E za 2756.98 PLN (wysyłka i sprzedaż przez Amazon). Najwyżej zwrócę i pojawi się w keepa.com :laughing:
Sporo jest dobrych opinii, oczywiście są i te negatywne, podobnie jak o Husqvarnie zresztą, ale jednak łatwiej wyrzucić 1/3 jej kwoty.

2 polubienia

Też byłem sceptyczny bo nie mała kasa.
Ważne jest na spokojnie dobre zainstalowanie. Od bazy i iść do tyłu puszczając co kilka metrów kosiarkę na kabel czy dobrze idzie. Większość komentarzy to zła instalacja. Kołki na kablu co 20-30cm a nie jak mówi producent chyba 80cm. Trzeba dokupić kołki bo będzie mało.
W miejscy kabla podkaszarką do gołej ziemi najpierw skosilem żeby kabel przylegał, 2 tyg i zarosło.

6 polubień

bartik22 dzięki za pomoc i inspirację :ok_hand: Na pewno dam znać jak pierwsze wrażenia :wink:

1 polubienie

A pokusiłby się któryś o bardziej łopatologiczny opis co i jak zrobić z tą integracją? Google podało dwie różne i w dodatku niestandardowe, a to jeszcze mnie trochę przerasta…

Hej,
integracja jest tutaj:

przez hacs instalowałem

Świeża polska recenzja:

1 polubienie

To podpytam, jak się sprawuje?

Mój nadal działa pierwszorzędne

Na Narodowym takiej murawy nie mają :+1:

1 polubienie

Właśnie że mają tą samą co ja :stuck_out_tongue:

Z wielką radością informujemy, że mieszanki nasion traw Barenbrug były obecne na obiektach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012, m.in. na Stadionie Narodowym w Warszawie i PGE Arena w Gdańsku.

3 polubienia