AWOX - zigbee2mqtt

@Mdk czyli moje piloty są identyczne ale nie potrafię ich sparować, próbowałem z kilkoma pilotami, ni chol… :rage:, pomysly mi się już skończyły.
Najpierw naciskam jednoczesnie ON i przycisk zmiany kolorow na 3sek - to jest reset, czekam chwilę i naciskam ON na 3sek - to ma byc parowanie, trzymam blisko Conbee a w Z2M mam włączone parowanie i dupa. Co robię źle?

Najpierw trzeba polaczyc sie z aplikacja Awox i zaktualizować pilociki ,później wyjąc baterie włożyć spowrotem i jednoczesnie nacisnąć przycisk ON ( I ) i okrągłego kolorowego kółeczka z strzałka , pilocik zamruga 3 razy i dopiero wtedy mozemy ponownie nacisnąć przycusk ON ( I ) na 3 sekundy aż zamruga raz po czym Zigbee2mqtt go wyszuka.

1 polubienie

O tym nie wiedziałem, sprawdzę i dam znać.

Edit: działa, po aktualizacji oprogramowania przez aplikację, wystarczy reset pilota i można parować, dziekuję za pomoc :slight_smile:

1 polubienie

A ja mam takie pytanie…
Wszystko niby ok. Pilot mi się paruje ale jako żarówka.
Wersja Zigbee2MQTT 1.25.1
Problem w wersji 1.25.0 ponoć rozwiązany. Coś jeszcze przegapiłem?
Pilot dzisiaj aktualizowany w aplikacji Awox.

Sorki za odkopanie - udało się ogarnąć ten pilot? Też wykrywa mi go jako TLSR82xx - instalacja bez z2m - dodany przez koodrynator zigbee Sonoff dongle przez ZHA.

Kupiłem tego pilota, ale nie mogę połączyć się z aplikacją AWOX na smartfonie.
Po naciśnięciu i przytrzymaniu jednocześnie ON(I) i przycisku koloru, dioda na pilocie przy każdej próbie mignie tylko raz.
Dlaczego nie mignie 3 razy?
Jak sparować z aplikacją?