Brak aktualizacji

Witam, od pewnego czasu bramka nie pobiera aktualizacji, ani automatycznie ani ręcznie.
Wykonałem czyszczenie aplikacji wg tej informacji Pełny reset aplikacji | AI-Speaker to niestety nie pomogło. Bramka uruchomiła się ponownie. W tej chwili nie mogę się zalogować do Asystenta, adres IP ma taki sam jak przed czyszczeniem.
Co mogę zrobić aby odzyskać dostęp do bramki i mieć aktualizacje ?
Dziękuję za pomoc.

Na początek, podłączyć bramkę do monitora (najprościej) i zebrać logi z konsoli.

Cezary.K Podpowiesz mi jak to zrobić ? Nie wiem gdzie znajdują się logi

Konsola

Następnie
pm2 logs

Jeśli nie będziesz w stanie zdiagnozować przyczyny wykonaj aktualizację z konsoli w/g wskazówek z dokumentacji:

Najlepiej uruchom sobie zawczasu zdalny dostęp przez SSH czy ADB.

Nie wiem dlaczego nie zadziałał pełen reset aplikacji… powinien rozwiązać Twoje problemy.

Wszedłem na konsolę, ale od ok 15 min ais sobie instaluje jakieś zależności, jak skończy to podeślę Wam logi.

Folder /data/ jest pusty niestety :frowning:
Kiedy z poziomu konsoli chcę skopiować logi czyli
cp /data/ to już tu tabulator nie podpowiada a jak ręcznie wpiszę całą ścieżkę to i tak pojawia się błąd że ne ma takiej ścieżki

Po wykonanym restarcie bramki, system uruchomił się do końca tym razem, jak na razie działa.
Dziękuję Wam za pomoc.

Możesz edytować swoje posty, nie pisać jeden pod drugim… Zakładanie nowego i to tak ogólnikowego tematu, z pewnością nie wnosi za wiele na tym forum. Jest już co najmniej kilka bardzo podobnych.

Masz rację Cezary.K, przepraszam za zaśmiecanie