Dodawanie stacji radiowych

Jako, że nie znalazłem zbyt wiele w dokumentacji, zakładam temat dotyczący dodawania stacji radiowych.
Jest wielka baza internetowych stacji radiowych:
http://www.radio-browser.info/gui/#!/
Co tylko dusza zapragnie:


Można odszukać adres strumienia i nie tylko:

Można dodać go na portalu integratora:

Wykonać synchronizację z portalem i cieszyć się nowym źródłem odtwarzanym na naszej bramce.

1 polubienie

dzięki za opis :slight_smile:

Mamy w planie żeby zgłaszanie/dodawanie stacji było możliwe bezpośrednio z Asystenta domowego (bez konieczności używania portalu integratora).

Na panelu z odtwarzaczem będzie dostępny nowy przycisk który otworzy formatkę do dodania nowego audio, wypełnimy kilka pól:

  • nazwa
  • url
  • url do grafiki
  • czy opublikować dla wszystkich

Takie zgłoszenie spowoduje dodanie stacji do biblioteki w panelu integratora.

Będzie też możliwość zgłaszania że jakaś stacja nie działa i żebyśmy mogli sprawdzić czy zmienił się url albo format nadawania.

1 polubienie

Witam. Jesteś w stanie bardziej wyjaśnić gdzie znaleźć portal integratora itd :slightly_smiling_face:
Jestem zielony jak szczypiorek :slightly_smiling_face:

Dzięki :slightly_smiling_face: Radio lokalne już dodane :slightly_smiling_face:

wiadomo kiedy można się spodziewać takiej funkcjonalności ?

oraz tej że po kliknięciu w bibliotece mediów na stację radiową można ja dodać w ten sposób
image
bo w obecnej sytuacji aby dodać stacje radiową która wyświetla się w bibliotece mediów a w audio nie ma, trzeba użyć portalu integratora

Jako, że Radia 357 nie ma jeszcze natywnie dodałem je w portalu integratora, zrobiłem synchronizację z bramka i oczywiście pojawiło się na liście stacji radiowych na bramce.

Ale bramka nie rozpoznaje głosowo tej stacji - sama nazwę rozpoznaje ale nie znajduje jej, chociaz jest tam gdzie trzeba.

Proszę o sugestie :slightly_smiling_face:

1 polubienie

@sdsi Radio357 dodane wg opisu:

:slight_smile:

@Celina - fajnie, ale proszę - dlaczego radio dodane poprzez Integrator nie da się wywołać komendą głosową? Na czacie zresztą też nie (proszę - popatrz na mój zrzut powyżej)

@sdsi @Kraszewsky
Ok, już kumam :wink: podaję dalej do sprawdzenia. Stacje, które dodajesz w portalu integratora widzisz tylko Ty (na swojej bramce) i możliwe, że jest tu jakiś błąd, bo jak my coś dodajemy, to publikujemy dla wszystkich. Sprawdzimy jutro :slight_smile:

@Celina bardzo dziękuję, będzie miło jak to będzie działać. Podobnie pewnie jest też z podcastami.

Pozdrowienia :slightly_smiling_face:

Potwierdzam:
obraz

@Cezary.K @sdsi @Kraszewsky
Chyba chodzi o to, że Jolka nie ma dostępu i nie szuka w prywatnych listach audio. To nie jest na szczęście duży problem, podobno raptem 2 linijki kodu, więc jest szansa na ogarnięcie tego w przyszłym miesiącu…
Hehe żartowałam :wink:
Kolejna lobotomia Jolki zaplanowana na jutro :wink:

3 polubienia

obraz

Super ta baza - drugi rok ju ż korzystałem.
Niestety chyba nie wszystko aktualne - próbowałem odpalić RMF Swieta i … cisza

Dziwne, działa
http://195.150.20.7/SWIETA

Tak - właśnie jak napisałeś i ponownie sprawdziłem to zadziałało :slight_smile:
Taka zdalna interwencja na falach telepatii i poszło - dzięki