Ewa - wielokrotny pad procesu pl.sviete.dom lub AdnroidRuntime

Dzisiaj dev1 zanotował samoistny (bez żadnej ingerencji) podobny pad; wygląda na to, że znowu proces Spotify coś miesza i bramka traci kontakt z rzeczywistością. Log:

Zostawiam ponownie do ew. przejrzenia.

EDIT: Miałem tak ze cztery razy - ilekroć przeglądałem logi, zawsze było to w procesie związanym ze Spotify. Co ciekawe - on nie był wtedy przeze mnie używany; gdzieś w tle widocznie coś sobie robił i crashował bramkę

EDIT2 - po około godzinie znowu crash bramki; w logach znowu identycznie (na Spotify…).

Tak więc musiałem podjąć jedyną słuszną decyzję - zaprzestania korzystania ze Spotify na bramce; wylogowałem konto, zatrzymałem aplikację i mam nadzieję, że nie będzie w tle działać. Po restarcie bramki - znowu trzeba ją żmudnie autoryzować; suma tych błędów nie jest warta tej aplikacji ;). Być może na Dev3 działa to lepiej; nie mam pojęcia. Więcej nie będę Was zajmował tą sprawą :slight_smile:

Jak uda się pokonać kiedyś tą kwestię (będę śledził) to chętnie sprawdzę.

EDIT3

mistyczne 5 minut, które obserwowała @jolka i wyjaśniał @araczkowski:slight_smile: a niech się wykracza - tylko dlaczego wykracza całą bramkę…

Pozdrowienia :wink: EOT