Problem z integracją Spotify

Mam problem z integracją Spotify.
Prawdopodobnie wynika to z tego, że musiałem zmienić hasło do Spotify już po zalogowaniu na bramce.
Mimo to Spotify na bramce cały czas działa i nie wiem jak się tam wylogować i zalogować na nowe hasło. Nie widzę żadnego przycisku do wylogowania.
Proszę o poradę jak to naprawić.
Poniżej logi:

Error during setup of component ais_spotify_service
20 września 2021, 16:49:00 – (BŁĘDY) components/ais_spotify_service/init.py

Logger: homeassistant.setup
Source: components/ais_spotify_service/init.py:99
First occurred: 20 września 2021, 16:49:00 (1 occurrences)
Last logged: 20 września 2021, 16:49:00

Error during setup of component ais_spotify_service
Traceback (most recent call last):
File “/data/data/pl.sviete.dom/files/usr/lib/python3.9/site-packages/spotipy/oauth2.py”, line 588, in refresh_access_token
response.raise_for_status()
File “/data/data/pl.sviete.dom/files/usr/lib/python3.9/site-packages/requests/models.py”, line 943, in raise_for_status
raise HTTPError(http_error_msg, response=self)
requests.exceptions.HTTPError: 400 Client Error: Bad Request for url: https://accounts.spotify.com/api/token

During handling of the above exception, another exception occurred:

Traceback (most recent call last):
File “/data/data/pl.sviete.dom/files/usr/lib/python3.9/site-packages/homeassistant/setup.py”, line 249, in _async_setup_component
result = await task
File “/data/data/pl.sviete.dom/files/usr/lib/python3.9/site-packages/homeassistant/components/ais_spotify_service/init.py”, line 99, in async_setup
token_info = oauth.get_cached_token()
File “/data/data/pl.sviete.dom/files/usr/lib/python3.9/site-packages/spotipy/oauth2.py”, line 615, in get_cached_token
return self.validate_token(self.cache_handler.get_cached_token())
File “/data/data/pl.sviete.dom/files/usr/lib/python3.9/site-packages/spotipy/oauth2.py”, line 380, in validate_token
token_info = self.refresh_access_token(
File “/data/data/pl.sviete.dom/files/usr/lib/python3.9/site-packages/spotipy/oauth2.py”, line 596, in refresh_access_token
self._handle_oauth_error(http_error)
File “/data/data/pl.sviete.dom/files/usr/lib/python3.9/site-packages/spotipy/oauth2.py”, line 146, in _handle_oauth_error
raise SpotifyOauthError(
spotipy.oauth2.SpotifyOauthError: error: invalid_grant, error_description: Refresh token revoked

Poczytaj w tym temacie:

Może wczytaj ponownie integrację.

Z drugiej strony jeśli działa, to co tu naprawiać? :wink:

Działa tylko z tego ekranu:

Natomiast nie mogę dodać integracji:

Dlatego dodałem logi z błędami.

Spotify w integracji AIS działa niedobrze i zawodnie. Sposoby tutaj podane są doraźne.

Proponuję usunięcie integracji w aplikacji mobilnej AIS dom, następnie reset ais i dodanie jej z listy integracji na nowo. Tak aby aktualne tokeny przy ponownej autoryzacji się nadpisały w konfiguracji.

Problemy z tą integracją mam od początku, a 10 dni temu robiłem reset bramki i nic się nie zmieniło. Logi są właśnie po tym resecie.

Zobacz w portalu integratora,
usuń tam dostępy i skonfiguruj od nowa

1 polubienie

W portalu integratora kilkukrotnie usuwałem tokeny i dodawałem od nowa dostęp ale efekt zawsze był taki sam. W aplikacji pojawiał się komunikat, że integracja została dodana poprawnie ale na kafelku widnieje komunikat, że integracja jest nie wczytana.

Spotify

w portalu usuń
integracje usuń
i jeszcze tutaj usuń

i restart i dodaj od nowa integracje

Nie widzę katalogu .dom w tym miejscu. Znalazłem go u siebie na dysku OneDrive i stamtąd usunąłem zaznaczone pliki ale nic to nie zmieniło. Teraz po dodaniu integracji Spotify te pliki już sie tam nie znajdują więc nie wiem czy to był dobry katalog?

Folder .dom jest ukryty
Poszukaj w ustawieniach programu żeby pokazywał ukryte folder i pliki to go zobaczysz

Musiałem zaktualizować WinSCP żeby zobaczyć ukryte pliki. Teraz integracja działa poprawnie. Dzięki wielkie za podpowiedź.