🐣 Ewa wydana na kanale stabilnym

Uzbrojony w wiedzę i cierpliwość oraz w podgląd logów wg tego poradnika >>> postanowiłem zaktualizować z Darka do Ewy i owszem - udało się, ale za drugim razem…

Za pierwszym razem bramka (wg logów na dalszym etapie pobierania plików) po prostu zrestartowała się samoistnie i to by było na tyle; dodatkowo wstała bez dostępu do sieci a dostęp do niej miałem tylko lokalnie za pomocą pilota i monitora via hdmi. Androidowe połączenie WiFI nie dało się uaktywnić. Logi, które widziałem lokalnie, wskazywały, że bramka już nic nie robi w kwestii aktualizacji (i dalej wskazywała Darka) więc zrestartowałem ją ponownie, sieć wróciła, wywołałem aktualizację i dopiero wtedy proces przeszedł do końca bez problemów (jakieś 20 minut).

Piszę po to bo być może jest jakieś wytłumaczenie, które zdiagnozowane pozwoli uniknąć tego typu problemów na przyszłość. W logach nie widziałem żadnych błędów .

Dzięki za nową aktualizacje - szczególnie zigbee2mqtt mi się podoba w nowym interfejsie, Spotify wydaje się działać od razu a Supla się uspokoiła (ale to już obserwowałem ostatnio na Darku). :+1: :slight_smile:

2 polubienia