Flash sonoff po wifi

Tematy stary, ale jakby co tu jest skuteczny sposób wgrania Tasmoty po Wifi (bez lutwania) do Sonoff mini
SONOFF MINI -DIY MODE FLASH PRZEZ WIFI TASMOTA - (homeswitch.pl)
przed chwilą wgrywałem i poszło bez problemów

2 polubienia

Bez lutowania :slight_smile:


2 polubienia

haha dobre, ale po WIFI nie trzeba nawet rozbierać, czyli opcja dla nie majsterkowiczów :slight_smile:

2 polubienia

@bartik22 jak masz jakieś aktualne i sprawdzone źródło zakupu tych pinów to poproszę.w

Podpinam się :wink: też chętnie nabędę kilka - kilkanaście drogą kupna :slight_smile:

W PL wychodziło strasznie drogo, kupiłem u majfrendów 100szt chyba
Wyślę Ci nie ma sprawy :slight_smile:

No to Wam powiem że taniej będzie z ChRL a niżeli paczkomat odemnie :stuck_out_tongue:
To są takie

Jak się Wam spieszy to mogę wysłać, nie ma problemu

2 polubienia

Dzięki Ci dobry człowieku :slight_smile: :beer:

Tak teraz przeglądam i na shopee.pl znalazłem trochę taniej te same:

https://shopee.pl/YL1-100-Pcs-Spring-Test-Probe-Pogo-Pin-P50-B1-Dia-0.5mm-Length-16.35mm-i.541025432.14301339036?sp_atk=2cf4dab4-527d-4f26-8d26-d46812bcc25b

plus shopee że idzie 2 tyg paczka i na paczkomat można :slight_smile:

1 polubienie

@bartik22 to wersja pro Twojego sposobu programowania :wink:
SonOff mini R2 adapter, programator - zmontowany 10796504287 - Allegro.pl

1 polubienie

Super prawa, jak bym miał setki programować to na pewno bym się zaopatrzył w takie cudo
Edit. mam dokładnie ten:

Ostatnio 10szt w 30min przy kawie zaprogramowałem, te piny są mega wygodne

To widzę, że chyba wszystko w domu masz podłaczone przez tego Sonoffa Mini :wink:

Wszystkie światła w puszkach mam po zwykłe właczniki jakie miałem i na zewnątrz w małych hermetycznych puszkach… nigdy nie miałem z nimi problemu także polecam działa tak jak powinno :slight_smile: A ficzery typu dodatkowe kombinacje przyciskania, reguły, niezastąpione :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To widzę taką standaryzację - jeden niezastąpiony moduł do wszystkiego z Tasmota na pokładzie i do tego kompletna wiedza co i jak. Takie coś się chwali :medal_sports:.