Gniazdko s26 do samodzielnego programowania

Hej!
Mamy taką małą promocyjną sprzedaż - jeśli potraficie lutować i sami sobie zaprogramować gniazdka, to możecie je kupić w cenie 5zł :wink:

Ale UWAGA !!!
Gniazdka z tej aukcji wymagają SAMODZIELNEGO ZAPROGRAMOWANIA wybranym oprogramowaniem (Tasmota, ESP home, ESP easy, Supla, itd.) przed użyciem.
Bardzo proszę, żeby chętne osoby najpierw zapoznały się z instrukcją programowania, która znajduje się tutaj:

a dopiero później dokonywały zakupów :slight_smile:

Gniazdka dostępne są na Allegro pod tym linkiem:

https://allegro.pl/oferta/gniazdo-wifi-s26-do-samodzielnego-zaprogramowania-12413053277

Wysyłka do 5 dni (choć oczywiście będziemy się starali wysyłać zamówienia na bieżąco) :slight_smile:

5 polubień

Wiecie jak zrobić człowiekowi dobrze :smiley: własnie przymierzałem się do zakupu 2 szt gniazdek, a tak kupiłem 5 taniej :smiley:

1 polubienie

Jeszcze nie wiem po co ale kopiłem 8szt. :crazy_face:

Zastanawiająca taka wyprzedaż, a wręcz niepokojąca.

2 polubienia

Mam wrażenie, że pozbywacie się zapasów magazynowych bo nie macie czasu na programowanie gniazdek i “wychodzicie” z interesu :laughing:.

Allegro Smart :laughing:

4 polubienia

Tak, pozbywamy się zapasu, który ma status “do samodzielnego zaprogramowania” :slight_smile: Nie marudźcie tylko rozgrzewajcie lutownice :wink:

3 polubienia

A co z wychodzeniem z “interesu” smart home? :wink:

Uffff, łostatnie 8 szt. SUPER, Dzięki :wink:

Kurde nie zdążyłem :stuck_out_tongue_closed_eyes: piątek piąteczek :tumbler_glass:
@celina pewnie będą zwroty od malkontentòw więc chętnie odkupię :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

@Tomasz - jak będziesz potrzebował, to daj znać. Chętnie Tobie odstąpię (tunel działa świetnie :wink:).

1 polubienie

dzięki @Cezary na Ciebie zawsze można liczyć :+1: :muscle: jak coś odezwę się na priv
ps wgrałeś WLED do sp511e?? U mnie śmiga oczywiście dzięki Twojej podpowiedzi

He, he nie wgrałem… z przykrością stwiedzam, że zabawy z elektroniką odstawiam na jesienne i zimowe wieczory. Za wiele do zrobienia latem wokół domu. Z pewnością coś niedługo wrzucę na forum bo gdzieś zawsze rodzą się po drodze nowe pomysły z nowymi zabawkami.

1 polubienie

@Tomasz - załapałem się jako ostatni, bardziej chodziło o smarta za 40zł niż o te 8 szt. Jak chcesz to 2 sztuki odstąpię (jak oczywiscie je dostanę). Pozdrawiam.

2 polubienia

Gniazdka są jeszcze dostępne :wink:
Link ten sam:

https://allegro.pl/oferta/gniazdo-wifi-s26-do-samodzielnego-zaprogramowania-12413053277

PS: zamówienia z ostatniego piątku wysyłane będą w zależności od wybranego kuriera:

  • InPost wysyłka dzisiaj / jutro
  • DPD wysyłka jutro / pojutrze
3 polubienia

@Celina - jeśli poprzednie zamówienie nie wyjechało to można połączyć przesyłki. Pozdrawiam

1 polubienie

@celina tym razem zdarzyłem, dzięki :grin::+1:

1 polubienie

Też wziąłem 8 szt. Po cholerę mi 25 szt Sonoff S26??? :smiley:

Dołożysz ds18b20 i będziesz miał kontrolę temperatury przy okazji. :grinning::grinning::grinning:
Choinka, wentylator itd zawsze może być choć trochę smart :grinning::grinning:

Czujniki mam już na wemos D1 mini z BME280 ogarnięte :slight_smile:
Ale faktycznie dochodzą “sezonowe” urządzenia, które współdzielą teraz “plugi” i co sezon trzeba je przezywać inaczej, a tak będą dedykowane :slight_smile:

Jeszcze z 5 gniazdek Gosund SP111 przydałoby się po jakiejś dramatycznie niskiej cenie :wink: Najlepiej nadające się do programowania przez tuya-convert :wink:

Na sp111 jest więcej chętnych. Moja zmywarka też by mogła być bardziej Smart :slightly_smiling_face:

@Goral64
@Kraszewsky
Ostatnio na znanym polskim portalu aukcyjnym brałem LXU407 (firmowane LTC) - można powiedzieć “podróbka” Gosunda SP111 - których mam 6 szt i drugi LXU400 (LTC - opisany jako U400) - po 40 zł i 45 zł - kwadratowy, i oba “zostały wykryte” w aplikacji oryginalnej GOSUNDA praktycznie zachowują się jak SP111. Niestety, era tanich SP111 po 30-38zł się skończyła. Jak potrzeba zdjęcia U400 mogę wkleić, ale trudno go się rozbiera. Pozdrawiam.