Integracja wideofonu Dahua

Ja jeszcze nie umieściłem monitora we właściwym miejscu. Przynajmniej opanowałem konfigurację serwera SIP (tak mi się wydaje). Więc pierwsze koty za płoty. Brakuje czasu na testy z aplikacją AIS pod Android. Pierwsze próby słabo wypadły. Działa tylko wersja na przeglądarce. Nie mogę sobie poradzić z aplikacją Search Google. Wciąż się zamyka jest jakiś problem z TTS. Doinstalowałem ten od Google z językiem polskim ale na pokładzie jest już jakiś od Dahua i najwyraźniej się gryzą. Najgorsze, że nie mogę nigdzie dostać się do ustawień deweloperskich. Jedynie udało się odpalić animację z ośmiornicą. Również brakuje czasu na niekonieczne prace do wykonania więc z pełną recenzją się wstrzymuję. Sprzęt zwyczajnie jeszcze na biurku. Stacja bramowa działa dobrze, na razie z aplikacją na tablecie i smartfony.

EDIT:
Monitor umieszczony na ścianie


Jednak pełnego sukcesu brak pomimo Androida 8 na pokładzie, jak widać… albo nie widać kart.
nie poddaję się ale na ten moment odpuszczam. Lecz bez pomocy kogoś kto zna się na Antku będzie ciężko, okazuje się, Ze parę rzeczy Dahua zaszywa i nie ma do nich oczywistego dostępu.
Nigdzie nie znalazłem żadnej informacji co siedzi w środku tego monitora. Brak jakichkolwiek informacji o konfiguracji typu procesor, RAM, wyświetlacz itp… Co do ekranu, spełnia swoje zadanie, jest słabo z widokiem pod kątem, dotyk działa dobrze.