Lubie takie poranki

Wczoraj nie dotykałem bramki. Dziś się budzę a tu taka niespodzianka. Kto zgadnie co to może być???

Wg googl’a dla każdego ze switch’y masz “Zwiększ baterię”
Chińska chmura potrzebuje prądu - może już nauczyli się kopać bitcoin’y na tych ESP :wink:

PS: Albo odetniesz im pępowinę poprzez zmianę softu na AIS Tasmota, albo musisz się przyzwyczaić - oni i tak kiedyś zmuszą nas do nauczenia się mandaryńskiego :wink:

Boje się czy przesuwając w prawo nie odpalę “jakiejś bombki” albo innej choinki gdzieś… :wink:

1 polubienie

Ważny jest tu kontekst tego co zrobiłeś. Czyli co podłączyłeś i w jaki sposób.

Zgaduję, że podłączyłeś do bramki jakieś Chińskie urządzenia (nie z naszym oprogramowaniem) i zrobiłeś integrację przez Chińską chmurę i dziwisz się, że masz Chińskie “krzaczki”.
Może te urządzenia były wyprodukowane na rynek Chiński… i działają prawidłowo.

Będę wdzięczna, jeżeli na przyszłość w tego typu postach na forum, napiszesz co dokładnie robisz, co podłączyłeś do bramki i w jaki sposób.
Ktoś może błędnie zinterpretować twojego posta i pomyśleć, że to się dzieje na naszym sprzęcie czy na naszym oprogramowaniu… to jest wobec nas nie fair :frowning:

Oczywiście mamy poczucie humoru i rozumiemy, że to jest zabawne :slight_smile: , ale uwierz mi nie każdy to zrozumiał…

:peace_symbol:

4 polubienia

Witam , w poście powyżej rozpoczynającym się od “A tak poważnie…” mam nadzieję, że w miarę dokładnie i odrazu wyjaśniłem zarówno kontekst jak i stan faktyczny. Gniazdka : https://ledonline.com.pl/pl/p/Inteligentne-gniazdo-wifi-smart-NOUS-A2/3961 Połączone przez integrację TUYA - SmartLive. Bardzo dziękuje jednak za informację zwrotną i rzecz jasna będę stosował się do wytycznych w niej zawartych - tak by nie było wątpliwości i niejasności. Za uniedogodnienia serdecznie przepraszam. Radek

2 polubienia