Mamy w sprzedaży CC2531 Zigbee2MQTT do bramki AIS-dom

W naszym sklepie Allegro wystawiliśmy moduł CC2531 Zigbee2MQTT do bramki AIS-dom. Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam, mamy tylko kilka sztuk :slight_smile:

2 polubienia

Zostało już tylko 5 sztuk, więc jeśli ktoś bardzo chce kupić, to niech długo nie zwleka :wink:

1 polubienie

Kupione :slight_smile: miało być z Chin ale tam się teraz dużo dzieje.

1 polubienie

Obiecujemy, że zaprogramujemy bez żadnego wirusa :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Mój moduł Zigbee z Chin przechodzi aktualnie kwarantannę :wink: a tak na serio zabezpieczenie przed przepieciem gdyby dzieci postanowiły się dobrać :wink:

1 polubienie

@Celina
Witam.
Zakupiłem u Was pena zigbee. Ale po włożeniu do bramki podaje informację, że nie został zainstalowany. Bramka go widzi ale nie mogę nic więcej zrobić. Bramka mówi, że coś nie zostało zainstalowane.

Pewnie chodzi o to:

1 polubienie

Tak u mnie było to samo. Zainstalowałem skryptem i ruszyło.

curl https://raw.githubusercontent.com/sviete/AIS-utils/master/patches/add_zigbee.sh | bash
2 polubienia

@Iron

Dzięki, kluczyk już śmiga.
pozdrawiam

2 polubienia

Gdyby ktoś był jeszcze zainteresowany donglem cc2531 Zigbee2MQTT to zapraszam :slight_smile:

witam,
zakupiłem takowy ale … mam problem z zasięgiem odległość w lini prostej od czujnika 4-5 metrów a jakość połączenia na czujniku na mapie 4 hmm te typy tak mają czy to ten egzemplarz tak ma ??

Tak Jak to powiedział jeden spec to się nadaje jako procesor do włącznika światła niz koordynator
Ja mam Tak ale lagi łapie czasami trzeba czekać 10 sekund po kliknięciu