Na jakim zegarku zadziała AIS dom / Jolka?

dzisiaj w dobrej cenie można go kupić

1 polubienie

TicWatch Pro3 GPS - mam od wypuszczenia go na rynek. I polecam jeśli Ktoś akceptuje ładowanie co 2 -3 dni.
Jak dla mnie same plusy (nie licząc baterii/ładowania). Takiego właśnie szukałem.
Pozdrawiam,
Radek

2 polubienia

Czy sprawdził ktoś czy ta aplikacja działa na samsung galaxy watch 4 classic? Mam zamiar kupić taki zegarek ale boję się czy ta aplikacja zadziała.

nie działa
…dopisane bo post musi mieć 20 znaków…

Sprawdzałeś ?
Bo w modelu Galaxy watch 4 classic Samsung zamienił Tizen na Wear OS więc powinno działać.

1 polubienie

No właśnie zmienili na wear os ale ponoć nie wszystko działa z google play. Dlatego muszę być pewny czy aplikacja działa bo nie chce na darmo wydawać €480.

tak, sprawdzałem - nie działają polecenia głosowe, pewnie dlatego, że nie ma jeszcze zaimplementowanego asystenta googla

Ok dzięki za info. Narazie se odpuszczę galaxy. Ale z drugiej strony co ma google assistant do komend Jolki?

Nie wiem - tak tylko przypuszczam

Samsung Galaxy 4 standardowo out of box nie rozpoznaje polskiego głosowego języka (klawiatura Samsunga).

Trzeba zainstalować klawiaturę GBoard od Google, która przyjmuje głosowe wprowadzanie po polsku i ustawić ją jako systemową.

Sprawdź czy wtedy zadziała.

Pierwszą aplikacja jaka zainstalowałem był GBoard od Google :wink:

A to sprawdziłeś?

Po to zainstalowałem GBoard :wink:

Ok. To nie działa ten bajer.

Jeszcze tylko dodam że głosowe dyktowanie SMSów za pomocą GBoard działa.

1 polubienie

No to działa czy nie działa?

SMSy tak, AIS nie.

…uzupełnienie do 20 znaków…

No kupiłem ten zegarek i rzeczywiście nie działa. Wygląda na to jakby mikrofon się nie aktywolał do nasłuchu w aplikacji.
Logi wysłałem, może@jolka w logi zobaczy co jest nie tak.

Zainstalowałem również Google assistant ale też to nic nie dało.

1 polubienie

Jak chcesz w jakimś stopniu sterować na tę chwile zegarkiem to zobacz → LINK. Oczywiście bez komend głosowych, ale coś tam włączysz i wyłączysz.

I jak sprawuje się w połączeniu z bramką ?