📣 Nowa wersja 0.109.7 Powiadomienia wydana

0.109.7 Wydana na kanale stabilnym

Wszystkie szczegóły dostępne we wpisie na blogu https://ai-speaker.com/blog/
z odnośnikami do dokumentacji

3 polubienia

Zrobiłem reset całej bramki bo i się coś wieszała. Po resecie zainstalowała się od razu wersja 0.109.7 i przy uruchomieniu za każdym razem słyszę:
instaluję zależności pakietu “mutagen” poczekaj
co mam zrobić?

Halo. @jolka podpowiedź? Przy każdym uruchomieniu instaluje mutagen cokolwiek to znaczy, no i bramka mi się dalej wiesza. Mogę wrócić do wcześniejszej wersji HA?

widać, że jest jakaś niekonsekwencja w wersjach pakietów
prawdopodobnie masz włączonego tts w konfiguracji, jak go wyłączysz (usuniesz z konfiguracji) to powinno być OK

oczywiście poprawimy ten błąd w pakietach, w kolejnej beta będzie ok

my takiego efektu nie mamy, ale robimy steres testy żeby zrozumieć co może powodować takie zachowanie bramki, mam nadzieje, że niebawem będzie jakaś optymalizacja w tym temacie

jasne, każdą wersję możesz zainstalować z konsoli

pip install ais-dom==108.9 -U

tu są wszystkie wersje

Wyjąłem kartę sd i jak narazie śmiga bez zwiechy. Poczekam jeszcze kilka dni i dam znać.
Na kartę zapisywałem historię i logi. Też tak zapisujecie i jest ok?

Hej, dopiero dziś zaktualizowałem i niby działa, ale mam takie niepokojące objawy:

Hej, to nic takiego - spodziewaliśmy się tego, bo usunęliśmy naszego markdown moda i teraz troszkę inna jest składnia do wyświetlania encji na kartach typu markdown.

Staraliśmy się ostrzec, że tak będzie na blogu:

tu jest więcej w tym temacie - info jak zresetować interfejs lub poprawić ręcznie wyświetlanie encji na interfejsie:

BETA 🌱 Nowa wersja 0.109 wydana na kanale BETA

PS
nie poprawialiśmy tego aktualizacją, bo z założenia nie dotykamy konfiguracji która jest w folderze domowym użytkownika ~/AIS/ (żeby czegoś nie popsuć w konfiguracji użytkownika)

1 polubienie