­čôú Nowa wersja 0.109.7 Powiadomienia wydana

0.109.7 Wydana na kanale stabilnym

Wszystkie szczegóły dostępne we wpisie na blogu https://ai-speaker.com/blog/
z odno┼Ťnikami do dokumentacji

3polubienia

Zrobi┼éem reset ca┼éej bramki bo i si─Ö co┼Ť wiesza┼éa. Po resecie zainstalowa┼éa si─Ö od razu wersja 0.109.7 i przy uruchomieniu za ka┼╝dym razem s┼éysz─Ö:
instaluj─Ö zale┼╝no┼Ťci pakietu ÔÇťmutagenÔÇŁ poczekaj
co mam zrobi─ç?

Halo. @jolka podpowied┼║? Przy ka┼╝dym uruchomieniu instaluje mutagen cokolwiek to znaczy, no i bramka mi si─Ö dalej wiesza. Mog─Ö wr├│ci─ç do wcze┼Ťniejszej wersji HA?

wida─ç, ┼╝e jest jaka┼Ť niekonsekwencja w wersjach pakiet├│w
prawdopodobnie masz w┼é─ůczonego tts w konfiguracji, jak go wy┼é─ůczysz (usuniesz z konfiguracji) to powinno by─ç OK

oczywi┼Ťcie poprawimy ten b┼é─ůd w pakietach, w kolejnej beta b─Ödzie ok

my takiego efektu nie mamy, ale robimy steres testy ┼╝eby zrozumie─ç co mo┼╝e powodowa─ç takie zachowanie bramki, mam nadzieje, ┼╝e niebawem b─Ödzie jaka┼Ť optymalizacja w tym temacie

jasne, ka┼╝d─ů wersj─Ö mo┼╝esz zainstalowa─ç z konsoli

pip install ais-dom==108.9 -U

tu s─ů wszystkie wersje

Wyj─ů┼éem kart─Ö sd i jak narazie ┼Ťmiga bez zwiechy. Poczekam jeszcze kilka dni i dam zna─ç.
Na kartę zapisywałem historię i logi. Też tak zapisujecie i jest ok?

Hej, dopiero dzi┼Ť zaktualizowa┼éem i niby dzia┼éa, ale mam takie niepokoj─ůce objawy:

Hej, to nic takiego - spodziewali┼Ťmy si─Ö tego, bo usun─Öli┼Ťmy naszego markdown moda i teraz troszk─Ö inna jest sk┼éadnia do wy┼Ťwietlania encji na kartach typu markdown.

Starali┼Ťmy si─Ö ostrzec, ┼╝e tak b─Ödzie na blogu:

tu jest wi─Öcej w tym temacie - info jak zresetowa─ç interfejs lub poprawi─ç r─Öcznie wy┼Ťwietlanie encji na interfejsie:

BETA ­čî▒ Nowa wersja 0.109 wydana na kanale BETA

PS
nie poprawiali┼Ťmy tego aktualizacj─ů, bo z za┼éo┼╝enia nie dotykamy konfiguracji kt├│ra jest w folderze domowym u┼╝ytkownika ~/AIS/ (┼╝eby czego┼Ť nie popsu─ç w konfiguracji u┼╝ytkownika)

1polubienie