Przerywanie radia

Witam,
w czasie odtwarzania radia internetowego na wieży podłączonej do wyjścia audio bramki co ok. 15 sekund przerywa dźwięk na ok. 2-3 sekundy.
Czasem odtwarza płynnie kilka godzin (zazwyczaj po resecie, ale nie zawsze). To samo na kilku różnych "“internetach”. Odtwarzanie na głośniku google (przekierowanie na głośnik) jest bezproblemowe.
Bramka Dev 2.
Czy ktoś zna spotkał się z problemem i zna rozwiązanie?

To typowe objawy problemów z połączeniem do internetu, pojawiają sie opoznienia stąd 2-3 sekundy przerwy. Nie wiem jak dokładnie dziala głośnik Google ale może buforować transmisję stąd nawet przy opóźnieniach zapewnia ciągłość odtwarzania muzyki.

Sprawdzane na różnych “internetach” w tym światłowodzie. Na laptopie czy telefonie czy głośniku google włączając to samo radio się nie tnie. Więc nie tu problem, to było też moje pierwsze podejrzenie, dlatego testowałem.

Mam ten sam problem na głośniku Yamaha WX-010 ale tylko jak słucham RM FM (przeważnie w godz.: 13:00-14:000). Na innych stacjach radiowych jest ok.

U mnie na wszystkich radiach i praktycznie bez znaczenia jaka pora dnia czy nocy.

U mnie ten problem zaczął się kilka dni temu na telewizorze LGSK8500PLA. Eksperymentowałem na kilka sposobów. Wszystko na programie pierwszym PR. 1 Połączenie wi-fi AI-Speaker - jest tak jak powyżej opisano czyli tnie. 2 połączenie ethernet bezpośrednio z telewizora program MyTube - różnie z tym bywało. Raz wszystko szło dobrze innym razem coś cięło. 3 Ten sam program ale przekazywany przez chromecasta z telefonu Motorola one hyper. Nawet nie ruszył po prostu brak transmisji. Nawiasem mówiąc inne programy w ten sposób lepiej lub gorzej można odtwarzać. 4 Ta sama metoda ten sam telefon, ale program Replaio radio. Wszystko działa idealnie. Nie ma żadnych problemów z żadnym programem. Nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.