Szczęśliwego Nowego 2022 Roku 🥳

Hello!
Po pierwsze chciałam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie życzenia świąteczne, które od Was dostaliśmy- tu na forum, w wiadomościach prywatnych, na Facebooku, Messengerze, WhatsApp’ie a nawet w SMSach czy ankiecie, która jeszcze do dzisiaj jest aktywna! Dziękujemy :heart:

Ktoś wcześniej słusznie zauważył, że ostatnio mniej zaglądaliśmy na forum - niestety i nas czasami dopadają choroby… Ale jak widać, z taką obeznaną z AIS ekipą jak Wy, to nawet możemy sobie pozwolić na dzień urlopu po Świętach :wink: Dziękujemy za Wasze wsparcie tu na forum, dzięki temu mamy więcej czasu na rozwijanie systemu :man_technologist: :woman_technologist:

Rok 2021 był dla nas bardzo udany! W dużym skrócie- wypuściliśmy do sprzedaży dwie nowe bramki (DEV3 oraz PRO1), obsłużyliśmy kilka tysięcy klientów indywidualnych, nawiązaliśmy bardzo ciekawe kontakty partnerskie oraz biznesowe, które będą owocowały jeszcze w przyszłym roku. Owszem, było kilka wpadek :wink: ale myślę, że śmiało mogę stwierdzić, że my się dopiero rozpędzamy! :rocket:

I tak, jak my mamy kolejne plany i marzenia na rok 2022, to mam nadzieję, że Wy też macie swoje i że wszystkim nam się one spełnią! Niech nadchodzący rok będzie obfity we wszystko, co dobre i mądre! W zdrowie, szczęście i pomyślność! Życzymy (sobie i) Wam pasma sukcesów na absolutnie każdym froncie :slight_smile:

“Życzymy sobie i wam, by nas było stać
Na święty spokój
Szczęścia ile się da, miłości w bród
Mądrych ludzi wokół”

Bawcie się dzisiaj dobrze :partying_face: :fireworks: :dancer: :man_dancing: :clinking_glasses:

9 polubień

Dziękuję i AISpeakerowego Nowego Roku :slight_smile:

2 polubienia

Przede wszystkim Zdrowia :grinning:
Dla Wszystkich.
Reszta przyjdzie!

2 polubienia

@Celina - dziękuję i wzajemnie, wszystkiego dobrego. Nade wszystko zdrowia. :slight_smile:

Pozwól proszę - przy okazji - spytać… Czytam na Waszym blogu o kłopotach z projektem z PRO1 czy opóźnieniach z EASY:

być może zechcecie to rozwinąć - co ta sytuacja zmienia w Waszych planach, co oznacza dla nas w kwestii rozwoju AIS, etc…?

Dziękuję.

Serdeczne pozdrowienia,