WiFi - jak 'zapomniec' siec?

Czolem, mam w domu dwa routery wifi. Swego czasu parowalem bramke zarowna z jedna siecia wifi jak i z druga. Teraz chcialbym aby za kazdym razem, po restarcie, bramka laczyla sie tylko z jedna siecia. Niestety, jest to temat losowy - w zaleznosci od nastroju, laczy sie z jedna siecia albo druga.

W konfiguracji widze tylko opcje jak podpiac sie do sieci wifi. Nie widze natomiast w jaki sposob moge usunac siec wifi z zapamietanych sieci.

Jakies pomysly?

Pod spodem jest Android więc musisz podłączyć bramkę pod monitor lub tv i w ustawieniach androida to zrobić.

Tak jak @Marco napisał, można wyjść z aplikacji AIS i uruchomić ustawienia Android - tam są sieci WiFi.

PS
Android to też Linux więc można też z konsoli wylistować plik wpa_supplicant.conf tam są ustawienia sieci.

su -c "cat /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf"

ale lepiej ręcznie go nie modyfikować

PS2
w kolejnej wersji serwera na bramce nad którą pracujemy przejście do sieci będzie prostsze:

Dzieki, skorzystalem z funkcjonalnosci Androida. Aczkolwiek fajnie ze wprowadzacie tez taka funkcjonalnosc po stronie serwera WWW - nie wiem jak u innych, ale u mnie AIS jest z daleka od monitora/telewizora i wole wszystko robic zdalnie