Żarówka POLUX A65 E27 ais-tasmota

Witam

Udało mi się wgrać AIS-tasmota do żąrówki POLUX A65 gwint E27 przez tuya-convert, wgrałem tasmota > Tasmota-minimal > Tasmota-PL poszlo ok wczytalem template przeznaczone dla niej - {“NAME”:“A65 SMDWWCW+RG”,“GPIO”:[0,0,0,0,37,40,0,0,38,41,39,0,0],“FLAG”:0,“BASE”:18} i narazie przez przgladarke wszystko smiga.
Drugą A65 chciałem przyśpieszyć i sprawdzić czy tak można wgrałem jako pierwszy soft Tasmota-minimal i chciałem z niego już podnieść do Tasmota-PL, soft wgrał się.
Niestety po polaczeniu z żarówką, którą widze jako ESP-xxxx nie mogę wejść na jej stronę 192.168.4.1 w celu dalszego jej flashowania.
Co w tym przypadku mogę zrobić?? Czy jest jest możliwość ponownie wprowadzić żarówkę w tryb flashowania przez kilkukrotne jej wyłączanie tak jak to było z oryginalnym softem?? (z tasmotą nie udało mi się wprowadzić żarówki taki tryb)

Do żarówki POLUX G45 gwint e14 udało mi się poprawnie wgrać ais-tasmota ale template nie jest zgodne z A65 macie jakieś, które mogłoby by pasować?? (nie mam na razie czasu, aby ręcznie szukać przez zmianę po kolei wszystkich opcji).

Z góry dzięki za podpowiedzi

Sprawdz ten template dla E14:

{"NAME":"Polux RGBCW E14","GPIO":[9,0,0,0,0,0,0,0,181,0,180,0,0],"FLAG":0,"BASE":18}

Mogłeś już nie dublować tematu Żarówka tasmota i zakładać takiego samego.

Dzięki śmiga na nim

Faktycznie zapomniało mi się o nim, może jakiś admin mogłyby go scalić

Jeśli rozgłasza AP o nazwie ESP, to sprawdź adres IP w ustawieniach tego połączenia.

Po połączeniu i przeskanowaniu sieci widzę 2 adresy, mojego pc 192.168.4.2 i żarówki 192.168.4.1 tylko nie udaje mi się wejść na ten adres

Czyli nie przyspieszyłeś o tę minutę czy dwie i wiesz, że nie można pomijać ważnego wsadu.
A twórcy ostrzegają:

To wychodzi na to że żarówka uziemiona??

Czy powrót do oginału robi sie przez flashowanie przez strone tasmoty z backupu tuya-convert??

Najpierw musisz się z nią połączyć. Jeśli nie możesz po wi-fi przez HTTP, to pozostanie zdekomponować jej konstrukcję. Dla przykładu, przez wywarcie presji na klosz z użyciem środków w postaci wkrętaka, a dla mało cierpliwych młotka . A potem może być już tylko trudno lub jeszcze trudniej, w zależności gdzie schowali moduł ESP. Pamiętaj, że operacja może udać się niespodziewanym sukcesem i trzeba będzie to jakoś poskładać z powrotem. Co ważne? BHP - wykręć żarówkę z oprawki, przy 230V prąd dobrze płynie w ciele i odkrywasz gdzie masz mięśnie. :grimacing: